آیا لیپوماتیک تنها راه لاغری موضعی است

آیا لیپوماتیک تنها راه لاغری موضعی است

آیا لیپوماتیک تنها راه لاغری موضعی است:

آیا لیپوماتیک تنها راه لاغری موضعی است: از ساده ترین روش های رسیدن به لاغری سریع میتوان به لیپوماتیک و لیپوساکشن اشاره کرد. چربی های زائد بدن و ناحیه مورد نظر، توسط دستگاهی هوشمند بدون هیچ گونه آسیبی از بدن خارج می شوند. به طور کلی دوره ی نقاهت در این روش لاغری به مدت ۱ هفته می باشد. پس از پشت سرگذاشتن دوره ی نقاهت، بیمار قادر به بازگشت به زندگی نرمال خود خواهد بود.

لاغری موضعی با لیپوماتیک

افرادی که قصد رسیدن به تناسب اندامی ایده آل در سریعترین زمان ممکن هستند، لیپوماتیک بهترین گزینه محسوب می شود. البته اولین و دائمی ترین پیشنهادی که پزشکان متخصص به بیماران خود می دهند، استفاده از برنامه ای غذایی و ورزشی و در واقع تغییر الگوی زندگی خود به صورت مداوم می باشد. لازم به ذکر است که یکی از بهترین روش هایی که برای رسیدن به تناسب اندام به افراد کمک می کند، ورزش به صورت روزانه (حداقل ۲۰ دقیقه) است. با توجه به موارد ذکر شده باید به این نکته نیز اشاره کرد که برخی از چربی های زائد بدن با استفاده از ورزش های روزانه بر طرف نخواند شد و بازده زمانی بسیار زیاد و یا پیروی از ورزش های بسیار سنگین لازم است. اما همانطور که می دانید نیز حوصله و اراده ی آهنین در این راه مستلزم می باشد که از توان اکثریت افراد خارج است. بنابراین، بهترین توصیه لیپوماتیک می باشد. گفتنی است، بهره بردن از ورزش و برنامه غذایی به صورت هم زمان سبب بالا رفتن سوخت و ساز بدن می شود که در نهایت منجر به از بین رفتن چربی خواهد شد. در برخی از افراد دیده می شود که علارغم بدن متناسبی که دارا هستند، حجمی از بافت های چربی در برخی از نواحی خاص بدن جمع شده است و همین امر منجر به کاهش زیبایی فرد و همچنین از بین بردن اعتماد به نفس نیز می شود. بدون شک استفاده از لیپوماتیک برای این افراد بهترین گزینه به حساب می آید. با توجه به آمار به دست آمده، آن دسته از افرادی که تصمیم به از بین بردن چربی های بدن خود دارند مانند چربی های زائد اطراف شکم، زیر شکم، ران ها، پهلوها، باسن، بازوان و غبغب را دارند،  بیشترین میزان مراجعه را به کلینیک های زیبایی را داشته اند.

آیا لیپوماتیک تنها راه لاغری موضعی است

لیپوساکشن مناسب چه افرادی است؟

با توجه به مطالبی که پیش تر توضیح داده شد، افرادی که  علی رغم داشتن بدنی لاغر دارای تجمعی از بافت های چربی در بخش هایی از بدن مانند: ران ها، باسن، شکم، پهلوها و… هستند، بهترین گزینه برای لیپوماتیک به شمار می روند. افرادی که سن آنها بین ۳۰ الی ۳۵ سال می باشد بیشترین نتیجه ی مطلوب را کسب خواهند کرد. البته توجه داشته باشید که این روش برای تمام سنین و افراد مناسب می باشد و کسانی که خاصیت کشسانی و حالت ارتجاعی پوست بالا است، نتیجه ی درمان با بهبودی بیشتری همراه خواهد بود.

نکات مهم در مورد لیپوماتیک

کسانی که قصد انجام لیپوماتیک را دارند باید به این نکته توجه کنند که لیپوماتیک در واقع روشی برای از بین بردن چاقی موضعی است و نه تنها روشی برای لاغر شدن. این روش بیشتر جنبه ی زیبایی دارد و چربی خارج شده از بدن حدودا حجم کمی دارد. علاوه بر این، افرادی که لیپوماتیک را انجام میدهند باید از این امر نیز آگاهی داشته باشند که در صورت پیروی نکردن از رژیم غذایی بعد از لیپوماتیک و ورزش با تجویز پزشک، سبب بازگشت مجدد اضافه وزن آنها خواهد شد. مورد بعدی که باید به آن توجه داشت در خصوص از بین نرفتن سلولیت ها توسط این جراحی است.

آیا لیپوماتیک تنها راه لاغری موضعی است

مزایای لیپوماتیک

دستیابی به اندامی ایده آل در کوتاه ترین زمان از بهترین مزیت های لیپوماتیک به شمار می رود.این روش حاغری حدودا ۳ ساعت به طول می انجامد و در نهایت، لاغری موضعی را در پی خواهد داشت که این امر جذابیت اندام را برایتان به ارمغان خواهد آورد.

لیپوماتیک تا حدود بسیار زیادی به عنوان یک روش تضمین شده به شمار می رود که کمترین عوارض و بیشترین میزان بازدهی را به دنبال خواهد داشت.

کسانی که عمل لیپوماتیک را انجام می دهند، قادر به استفاده از چربی های تخلیه شده  در سایر تقاط بدن خود خواهد بود که به منظور زیبایی و برجسته سازی انجام می شود. تزریق چربی های  تخلیه شده به منظور رفع چروک های پوستی و برجسته سازی اجزای صورت (لب و گونه ها) از سایر مزایای انجام این درمان به شمار می رود.

یک پاسخ بنویسید

avatar
  مشترک شدن  
اطلاع رسانی کن