آیا لیپوماتیک تکنولوژی جدیدی است

آیا لیپوماتیک تکنولوژی جدیدی است:

آیا لیپوماتیک تکنولوژی جدیدی است: یکی از روش هایی که برای از بین بردن چربی ها استفاده می شود و نتیجه ای بسیار موفق را به همراه دارد، لیپوماتیک می باشد. این روش لاغری تائیدیه موسسه FDA (سازمان غذا و دارو آمریکا) را دریافت کرده است. گفتنی است این روش لاغری یکی از موفق ترین روش ها می باشد و همچنین نتایج باورنکردنی داشته است. از سوی دیگر، لیپوماتیک باعث می شود که بدون آسیب به سایر بافت های بدن، کاهش وزن داشته باشید.

آیا لیپوماتیک تکنولوژی جدیدی است

توجه داشته باشید که لیپوماتیک با استفاده از لرزش ثابتی فرایند لاغری را انجام می دهد و این فرصت را به پزشکان داده است که بدون اعمال نیروی فیزیکی زیاد و با آرامش کامل فرایند عمل کاهش چربی را طی کنند. همین امر سبب بالا رفتن دقت و سرعت عمل پزشک در جراحی می شود. بنابرابن، هنگامی که دقت کار بیشتر و بالا تر باشد، مدت زمان درمان کمتر شده و زمان بازیابی بعد از آن نیز سریع تر پیش خواهد رفت. کارایی لیپوماتیک با استفاده از یک موتور پنوماتیک می باشد که با استفاده از آن هوای فشرده را با حرکتی سه گانه وارد بدن می کند، این سه حرکت شامل نوسانات، چرخش، و ارتعاش است.سرانجام این سه حرکت، ایجاد مسیری مارپیچی مانند است که به جذب ذرات چربی از بافت مورد نظر کمک بسیار چشمگیری می کند. اصول جذب چربی به این روش کمک می کند که خطری ماهیچه ها، رگ ها و عصب بدن را تهدید نکند. علاوه براین، استفاده از این روش سبب افزایش دقت در نواحی از بدن می شود که دسترسی به آنها مشکل است. از سایر خصوصیات این روش، بینیاز بودن در زمینه ی استفاده از بیهوشی و همچنین بدون درد بودن آن است. چربی تخلیه شده به این روش را می توان در جهت افزایش حجم لب و ترمیم چروک صورت استفاده کرد.

آیا لیپوماتیک تکنولوژی جدیدی است

مزایای لیپوماتیک چیست؟

مزایا لیپوماتیک به شرح زیر می باشد:

این درمان کمترین اثر را بر روی بدن خواهد داشت.

نسبت به سایر روشهای مرسوم، در این روش پوست موقعیت بسیار بهتری خواهد داشت.

سیستم ایمنی فعال: این سیستم سبب می شود درمان با سایر ارگان ها تداخل نداشته باشد.

دوره بازیابی نسبت به دیگر روش ها بسیار کوتاه تر است. همچنین درمان بدون درد می باشد.

زمان درمان کوتاه است.

آیا لیپوماتیک تکنولوژی جدیدی است

وروم موجود در بدن بعد از جراحی کاملا نرمال است و بعد از گذشت ۶ الی ۸ هفته کمتر و کمتر می شود. نتیجه نهایی ۶ ماه پس از تاریخ لیپوماتیک قابل مشاهده خواهد بود. خورن غذاهای شور، چرب و پر روغن از جمله مواردیی هستند که بیمار در ماه اول نداید مصرف کند. امکان دارد احساس کنید که برخی از نقاط بدن بعد از جراحی کمی سفت هستند، بهترین روش برای از بین بردن آنها، استفاده از ماساژ می باشد. دوره بازیابی با استفاده از ماساژ درمانی به مدت ۱ماه و نیم کاهش می یابد. در حالی که اگر ماساژ درمانی صورت نگیرد دوره بازیابی به ۲ الی ۳ ماه می رسد. لازم به ذکر است که ماساژ درمانی هیچ تاثیری بر اثرات نهایی لیپوماتیک نخواهد داشت. توصیه می ش.د حتما باند نگهدارنده را حداقل به مدت دو ماه بر روی محل زخم نگه دارید. بیمار مجاز است که آن را تعویض کند و یا در هنگام  استحمام آن را بردارد. بیمار روز بعد درمان قادر خواهد بود فعالیت های روزمره خود را مجدد شروع کند و هر زمان که اراده کند به سر کار خود برود. با این حال توصیه می شود به مدت یک هفته از فعالیت های شدید بدنی پرهیز کنید.

دوایت تک همراه شما در کمک به سلامتی جامعه

یک پاسخ بنویسید

avatar
  مشترک شدن  
اطلاع رسانی کن