آیا نتایج کاشت ابرو ماندگار است

آیا نتایج کاشت ابرو ماندگار است

آیا نتایج کاشت ابرو ماندگار است: زمانی که شما به چهره فرد نگاه می کنیم، به زیبایی ابروها به ندرت دقت میکنیم. البته افراد مختلف نسبت به این موضوع دیدگاه های متفاوتی دارند. فرد مقابل شما زمانی به خوبی متوجه ابروهای شما می شود که به زیبایی به ظاهر ابرو خود رسیدگی کرده باشید و یا بنا بر علل متعددی قسمتی از ابروی خود را از دست داده باشید. طبیعی است که خانم ها از جایگاه این زیبایی به خوبی با خبر هستند. آن دسته از افرادی که به علل متعددی به کاشت ابرو روی می آورند، سوالات رایج بسیاری را می پرسند. ما در این مقاله به تمامی سوالات شما پاسخ داده ایم که بدون هیچ نگرانی کاشت ابرو خود را به بهترین نحو انجام دهید.
سوال اول : آیا کاشت ابرو یک راه حل دائمی خواهد بود؟
یکی از مهمترین سوالاتی که متقاضیان در ابتدا می پرسند در خصوص ماندگاری کاشت ابرو است. معمولا کسانی که با استفاده از تاتو و آرایش سعی در پوشاندن ایرادات ابرو خود دارند، بیشتر در این خصوص ابراز نگرانی می کنند. لازم است بدانید که این راه حل ها، روش هایی طبیعی به منظور برطرف کردن این مشکل نیست و زمانی که روش انتخابیتان طبیعی نباشد، اثری منفی را دیر یا زود بر بدن شما برجای خواهد گذاشت. توجه داشته باشید که کاشت ابرو یک فراین کاملا طبیعی است و پس از اتمام فرایند های مرتبط با کاشت ابرو شاهد طبیعی بودن ابروهای به دست آمده خود خواهید بود. این روش یکی از روش های دائمی و ماندگار است و فرد رشد ابرو را تجربه می کنید. شما بعد از کاشت قادر هستید که ابرو های خود را مانند ابرو های معمولی اصلاح کنید و از زیبایی طبیعی آنها لذت ببرید. ابرو هایی که خواهید داشت همانند ابرو های معمولی رشد خواهند داشت.
سوال دوم: چه افرادی کاندید اصلاح ابرو هستند؟
تمام کسانی که از نازکی و یا نداشتن ابرو رنج می برند و یا بنا بر دلایلی مانند هاشور و یا تتو را از دست داده اند، کاندید بسیار مناسبی برای انجام کاشت ابرو به شمار می روند. در مورد کاشت ابرو باید افراد به طور معمول شرایط مساعدی داشته باشند، شرایط مساعد، بدین معنا که افراد نباید مشکلات خونی چون خونریزی و یا انعقاد خون داشته باشند.

آیا نتایج کاشت ابرو ماندگار است

سوال سوم: شایع ترین دلیل ریزش ابرو چیست؟
افراد بسیاری این سوال را در ذهن خود دارند که چرا ابروی آنها ریزش دارد. حوادث فیزیکی و یا شیمیایی می تواند یکی از علل مهم ریزش ابرو باشد. کهولت سن یکی دیگر از دلایل ریزش ابرو است. یکی دیگر از دلایل ریزش ابرو می تواند به برداشتن بیش از حد ابرو باشد به این خاطر که این فرایند سبب فقیر شدن ابرو می شود. در هر صورت کاشت ابرو یک پاسخ نهایی و ماندگار به منظور داشتن ابرو های طبیعی است.
سوال چهارم: موهای ابرو از کجا تامین می شوند؟
پزشکان در پاسخ به این سوال خطاب به بیماران خود می گویند: ابروی دیگر شما که دچار ریزش مو نشده است، کاندیدی مناسب برای استفاده از مو است. خانم هایی که قصد تقویت ابرو های خود را دارند، از موهای پشت گوش و یا از پشت گردن آنها گرفته می شود. به این خاطر که این مناطق بالاترین سازگاری با موی ابرو طبیعی را دارند. در خصوص مردان حساسیت کمتر است چرا که موی ابروی آنها ضخیم و کلفت است و به راحتی از سایر قسمت های بدن می توانیم مو دریافت کنیم.
سوال پنجم: چه تعداد رشته مو برای کاشت ابرو لازم است؟
این تعداد برای هر بیمار متناسب با شرایطی که دارد، متفاوت است اما چیزی در حدود ۴۰۰ تا ۶۰۰ رشته برای کاشت ابرو لازم است.
سوال ششم: این درمان چگونه انجام می شود؟
خبر خوب در مورد کاشت ابرو این است که این درمان به صورت سرپایی انجام می می شود و حدود پنج الی شش ساعت زمان نیاز دارد.
سوال هفتم: زمان بهبود پیوند مو چقدر است؟
با توجه به حساسیت هایی که در خصوص پیوند مو وجود دارد این میزان در حدود چهل و هشت ساعت است، البته لازم است که شما به عنوان بیمار بعد از به اتمام رسیدن جراحی از رفتار های پر خطر همچون ورزش های مستقیم باید دوری کنید.
سوال هشتم: آیا خطر و عوارض جانبی برای پیوند ابرو وجود دارد؟
تا به حال درمورد پیوند مو عارضه ای گزارش و ثبت نشده است و لازم است بدانید که این جراحی در مقایسه با دیگر جراحی های زیبایی، به ندرت عوارضی را به همراه داشته است.
سوال نهم: چقدر طول می کشد تا نتایج نهایی پیوند ابرو را مشاهده کنیم؟
رشد ابرو ها در همان ابتدا بعد از کاشت، قابل مشاهده است. این فرایندی طبیعی است که باید طی شود. بیمار باید انتظار ریزش ابروهای کاشته شده بعد از ۳ الی ۵ هفته بعد از کاشت را داشته باشد اما اصلا نیازی به نگرانی نیست به این خاطر که این فرایندی طبیعی است و موها مجدد رشد خواهند کرد.
بنا بر توضیحات داده شده در بالا لازم است که کاشب ابرو را راه حلی دائمی بدانید و این نکته را بدانید که کاشت ابرو شما را از انجام تاتو و هاشور نجات می دهد و ابروهایی کاملا طبیعی و با ظاهری بسیار زیبا را برای شما به ارمغان می آورد.

 

دوایت تک همراه شما در کمک به سلامتی جامعه

یک پاسخ بنویسید

avatar
  مشترک شدن  
اطلاع رسانی کن