بهترین دستگاه لیپوماتیک کدام است

بهترین دستگاه لیپوماتیک کدام است

بهترین دستگاه لیپوماتیک کدام است:

بهترین دستگاه لیپوماتیک کدام است: ما قصد داریم در این مقاله شما را با روش های متفاوت قدیمی و مدرن تخلیه چربی بیشتر آشنا کنیم. با ماهمراه باشید.

دستگاه لیپوماتیک SP6

بهترین دستگاه لیپوماتیک کدام است

پیکرتراشی یا لیپوماتیک یکی از موثرترین و مدرن ترین راه های رسیدن به تناسب اندام می باشد. جالب است بدانید که این روش لاغری توجه بسیار زیادی از آقایان و بانوان را به خود جلب کرده است. جراحی لیپوماتیک به این صورت انجام میشود که چربی های بدن با استفاده از دستگاهی خاص از بدن خارج می شوند. گفتنی است اولین بار دستگاه های پیکرتراشی توسط کشور آلمان به مردم سراسر جهان معرفی شد. در سال ۱۹۷۴ میلادی دکتر فیشر که فردی متخصص در زمینه ی زیبایی بود، نخستین نسل از دستگاه های لیپوساکشن را تولید کرد. به منظور قدرت کمکی در سال ۱۹۹۷ دستگاه های لیپوماتیک تولید شدند. در این متد چربی های زائد بدن با استفاده از تکنولوژی Nutational Infrasonic Liposculpture تخلیه میشوند. لازم به ذکر است که لیپ.ماتیک با عنوان لیپولیز لیزر نیز شناخته شده است و به این صورت عمل می کند که با استفاده از هوایی فشرده، میله ای آهنی را در سه جهت مختلف درون چربی ها به صورت مرتعش حرکت می دهد و چربی های مازاد را تخلیه می کند. تخلیه سازی چربی ها توسط امواج اینفراسونیک در این روش که فرکانسی زیر ۲۰ هرتز دارد، صورت میگیرد.

خوشبختانه امروزه بر خلافه گذشته، تخلیه چربی ها بدون هیچ گونه سوختگی، حرارت و پارگی احشاء سلول های چربی صورت میگیرد. علاوه بر این، به لطف پیشرفت های ایجاد شده و به دست آمده، دوران نقاهت این جراحی نیز بسیار کوتاه است. گفتنی است، از برترین دستگاه هایی  که به تازگی در جهت پیکرتراشی در اکثر کلینیک های زیبایی مورد استفاده قرار می گیرد دستگاه لیپوماتیک لیپوساکشن sp6 می باشد. گفتنی است، این دستگاه دارای سیستم محافظتی بالایی است و به خوبی از عضلات، رگ های عصبی و بافت ها محافظت می کند. از دیگر مزایا این روش می توان به کاهش آسیب های موضعی و همچنین کاهش تورم در مقایسه با دیگر روش های مشابه اشاره کرد.

چربی های موجود در ناحی های متفاوت بدن مانند باسن، ران ها، بازوان، غبغب و… به راحتی قابل تخلیه خواهند بود و از سوی دیگر این فرصت را دارید که چربی خارج شده را به دیگر نقاط بدن خود که نیاز به چربی دارند مانند گونه، لب و  رفع خط خنده توسط پزشکی ماهر و کار بلد تزریق کرد. خوشبختانه، با توجه به پیشرفت پشمگیری که این روش در سال های اخیر داشته است، امروزه میتوان تازه ترین درمان های لیپوماتیک را بدون بیهوشی انجام داد که قابل ذکر است، ریسک خطر مواد بیهوشی را کاملا از بین می برد.

البته به یاد داشته باشید که این درمان تحت هر شرایطی ضروریست که زیر نظر پزشک متخصص باشد. در واقع به طور کای میتوان گفت که کلیه کمبود هایی که روش های لاغری لیپوساکشن و لیپولیزر داشته اند با استفاده از لیپوماتیک رفع شده اند. در این روش با استفاده از حرکات فیزیکی و همچنین بدون دخالت اشعه و حرارت، چربی زدایی صورت می گیرد. همانطور که در بالا اشاره شد، از برترین دستگاه های پیکرتراشی، دستگاه sp6 میباشد که FDA آمریکا آن را تایید کرده است.

در آخر باید به شما عزیزان توصیه کرد که اگر به دنبال روشی سریع،کم خطر، کم عارضه در جهت رسیدن به اندامی ایده آل و همچنین زدودن چربی های اضافه بدن خود برای همیشه هستید، استفاده از دستگاه لیپوماتیک sp6 را انتخاب کنید.

بهترین دستگاه لیپوماتیک کدام است

برخی از مزایای دستگاه لیپوماتیک  sp6

استفاده از این دستگاه، امکان آمبولی شدن چربی  را به حداقل میزان ممکن می رساند. حرکت این دستگاه در چربی های زائد به صورت سه بعدی است که در نهایت سبب تخلیه آنها می شود. در  مقایسه با سایر دستگاه های لاغری مانند لیپولیز لیزری که از حرکاتی دو بعدی در جهت از بین بردن چربی ها استفاده می کند، دستگاه لاغری sp6بسیار موثرتر عمل می کند.

کلاژن سازی پوست نیز در جهت حرکت های سه بعدی این دستگاه، مورد تحریک قرار داده می شود و همچنین سرعت رسیدن به بهبودی را بیشتر می کند. این دستگاه قابلیت کار بر نواحی سخت بدن مانند : زانو ها و ساق پا از دیگر مزایای دستگاه لیپوماتیک sp6 به نسبت دیگر دستگاه های مشابه به حساب می آید.

بهترین دستگاه لیپوماتیک کدام است

از تازه ترین متدهایی که به تازگی طرفداران زیادی را به خود جذب کرده است، بادی جت نیز می باشد.  آب عنصر اصلی مورد استفاده در این روش پیکر تراشی است. نحوه ی انجام کار در این روش به این صورت است که اندام های تعیین شده مانند: باسن، ران ها، شکم،  بازوان و… با فشار کنترل شده ی آب که به زیر پوست هدایت می شود؛ از بین خواهند رفت. طی این درمان بافت های چربی بدن خرد شده  و در مرحله ی آخر از بدن تخلیه می شوند.

دوایت تک همراه شما در کمک به سلامتی جامعه

یک پاسخ بنویسید

avatar
  مشترک شدن  
اطلاع رسانی کن