بهترین زمان انجام لیپوماتیک چه زمانی است

بهترین زمان انجام لیپوماتیک چه زمانی است

بهترین زمان انجام لیپوماتیک چه زمانی است

بهترین زمان انجام لیپوماتیک چه زمانی است: چربی های اضافه و زائد موجود در بدن با استفاده از لیپوماتیک، تبدیل به مایع شده و سپس  از بدن تخلیه می شوند. سنسور هایی در دستگاه این روش درمانی تنظیم شده است که در صورت اصابت با عروق خونی، رگ ها و ماهیچه بلافاصله متوقف شده و هیچ آسیبی به بدن بیمار وارد نخواهد کرد. همین امر سبب می شود که به روشی ایمن و مطمئن تبدیل شود. برخی از افراد فرصت و اراده ورزش کردن در طولانی مدت را ندارند که در نتیجه منجر به کاهش وزن و لاغری شود بنا بر همین موضوع، به روش های جراحی لاغری پناه می آورند. دستگاه های مورد استفاده در گذشته، به خوبی عمل تخلیه چربی ها را انجام نمیدادند و همچنین اسیب های جدی را برای بیمار به همراه داشتند. لیپوماتیک روشی است که تمام مشکلات گذشته را برطرف کرد.

بهترین زمان انجام لیپوماتیک چه زمانی است

صرفنظر از بیهوشی در این روش نیز به سلامت بیمار کمک بیشتری می کند و از ریسک های احتمالی جلوگیری خواهد کرد.میزان خونریزی در این روش به حداقل میزان رسیده و فقط میزان کمی از خون از برش های ایجاد شده خارج می شود. خطر آمبولی، سلولیت، عفونت، باقی ماندن جای زخم و … از سایر مواردی است که در این روش حذف شده اند. به طور کلی، فرایند جراحی با استفاده از ایجاد برش هایی ۴ میلی متری که مسیر ورود کانولا را باز میکنند انجام می شود و در نهایت چربی های ذوب شده تبدیل به مایع شده و تخلیه می شوند. به همین خاطر، هیچگونه عمل جراحی وجود ندارد و بلافاصله پس از اتمام درمان، بیمار مرخص می شود. در نهایت، این روش می تواند ۲ تا ۳ سانتیمتر از سایز بدن را کاهش دهد.

بهترین زمان انجام لیپوماتیک

بهترین زمان انجام عمل لیپوماتیک هنگامی است که فرد به این حقیقت پی می برد که دیگر رعایت رژیم های غذایی لاغری و ورزش نمی تواند از شر چربی های موضعی با حجم بسیار زیاد در اندام های چاق بدن خود رهایی یابد.

بهترین زمان انجام لیپوماتیک چه زمانی است

زمانی که بدن فرد هنوز بسیار جوان است، وی می تواند به جای رفتن به سراغ آخرین گزینه که انجام عمل است، روش های ساده تر و همچنین ابتدایی تری را به منظور از بین بردن چربی ها و لاغر شدن در نظر بگیرد اما پس از عبور از اولین سال های دوران جوانی، شاید این اتفاق دیگر به سادگی قابل دسترس نباشد. به طور کلی اکثر افرادی که عمل لیپوماتیک انجام می دهند، حدودا ۳۰ سال و یا کمی بیشتر سن دارند. در واقع این افراد در سنی می باشند که شکل ظاهری بدن، از اهمیت بسیار زیادی برای آن ها برخوردار است و امتحان کردن راه های دیگر نیز نتوانسته آن ها را به فرم مطلوب برساند. هنگامی که بدن به مرور زمان این پیام را به فرد القا می کند که سایر روش های عادی منجر به از بین بردن چربی ها نمی شود ، زمان مناسبی برای انجام عمل لیپوماتیک از راه خواهد رسید. زمان عمل لیپوماتیک برای هر فردی با توجه به شرایط جسمی که دارد مشخص خواهد شد و این یک موضوع ثابت در همه افراد نیست. بدین ترتیب انجام این جراحی زیبایی در افراد با سنین مختلف ممکن است کاملا متفاوت باشد.

عمل لیپوماتیک برای افراد چاق

آن دسته از افراد مبتلا به چاقی مفرط، دارای چربی های زائد در تمامی نقاط بدن خود هستند. ضمن اینکه در برخی نقاط هم چربی ها به حد زیادی جمع شده اند، که خروج آنها نه تنها مشکل و دشوار است بلکه خطرزا نیز هست و سلامتی بیمار را به خطر می اندازد. به همین خاطر، پزشک به هیچ عنوان افرادی که مبتلا به چاقی مفروط هستند را با استفاده از لیپوماتیک درمان نمی کند. اما این گفته به این معنا نیست که هیچ راه حلی در جهت رسیدگی به مشکل این دسته از افراد وجود ندارد، بلکه پزشک با ارجاع بیمار به نزدیک متخصص تغذیه ‎ی خوب به او کمک می کند تا وزن خود را کاهش دهد. در این میان پزشک با توجه به قد بیمار وزن را برای او تعیید می کند. اگر که بیمار به منظور لاغر شدن انگیزه و پشتکار کافی داشته باشد، با در پیش گرفتن رژیم غذایی مناسب، تحت نظر متخصص تغذیه و همچنین انجام تحرکات ورزشی به صورت روزانه و مداوم، وزن خود را کاهش می دهد. اما امکان دارد در نتیجه نهایی، ساختار بدنی و مورد نظر بیمار نباشد. به این صورت که ساختمان بدنی بیمار یکدست و متناسب لاغر نشده باشد. چراکه چربی های قسمت هایی از قبیل شکم، پهلو، ران و بازو به سختی از بین می رود.

بهترین زمان انجام لیپوماتیک چه زمانی است

لیپوماتیک برای افراد مبتلا به چاقی موضعی

کسانی به چاقی موضعی مبتلا می باشند که از وزن خود رضایت کامل را دارند. چرا که وزن آنها با قدشان تناسب دارد و براساس فرمول ( وزن=  ۱۰۵ ـ طول قد) میزان وزن آنها با عدد بدست آمده تفاوت چندانی ندارد. به همین خاطر لاغری و کاهش وزن برای این دسته از افراد پیشنهاد نمی شود چراکه کاهش وزن برای آنها به معنای برهم زدن تناسب وزن و لاغری و به دنبال آن عوارض دیگری است. در عین حال این دسته از افراد ممکن است نسبت به برخی از نقاط بدن خود از جمله شکم، ران، پهلو، بازو و … احساس رضایت نداشته باشند. برای این دسته از افراد بهترین روش، تغییر سایز قسمت های مورد نظر است که به راحتی از طریق لیپوماتیک حاصل می شود.

دوایت تک همراه شما در کمک به سلامتی جامعه

یک پاسخ بنویسید

avatar
  مشترک شدن  
اطلاع رسانی کن