بهترین و جدیدترین روش های کاشت مو

بهترین و جدیدترین روش های کاشت مو

بهترین و جدیدترین روش های کاشت مو

بهترین و جدیدترین روش های کاشت مو: با توجه به پیشرفت علک پزشکی، امروزه پزشکان روش های نوین و مدرنی را برای انجام کاشت مو به بیماران خود پیشنهاد می کنند. افراد متقاضی با استفاده از ازمایشاتی به درخواست پزشک، مورد بررسی قرار می گیرند و در نهایت متناسب با شرایطشان مشخص می شود که ایا کاندید مناسبی برای این جراحی هستند و یا خیر. در صورتی که هر کدام از روش ها برای فرد بیمار در نظر گرفته شد، پزشک موظف است که ایشان را در خصوص معایب و مزایا این روش راهنمایی کند.

کاشت مو

یکی از پرطرفدار ترین جراحی های زیبایی که افراد بسیار زیادی به خصوص آقایان را به خود جلب کرده است، کاشت مو طبیعی می باشد. ریزش مو و طاسی در نواحی مانند پیشانی و فرق سر از جمله مشکلات آقایان بعد از بروز ریزش مو می باشد که تاثیر مستقیمی در کاهش اعتماد به نفس فرد دارد. لازم است بدانید که کاشت مو در میان خانم ها نیز طرفداران خاص خود را دارد اما تعداد آنها در مقایسه با آقایان نا چیز است.
با گذشت زمان و همچنین پیشرفت علم نوین پزشکی و زیبایی پوست و مو روش های بسیار موثر و زیبایی برای قیمت کاشت مو به وجود آمده است که افراد با توجه به بودجه، علاقه و نظر پزشک خود می توانند یکی از روش های کاشت مو را انتخاب کنند؛ که در ادامه در خصوص روش های متنوع کاشت مو توضیحاتی ارائه شده است.

بهترین و جدیدترین روش های کاشت مو

روش های کاشت مو

 بهترین و جدیدترین روش های کاشت مو امروزه به شرح زیر می باشد:
کاشت مو به روز FUT که با استفاده از جراحی انجام می شود.
کاشت مو به شیوه FUT که در این روش کاشت مو نیازی به جراحی نمی باشد.

کاشت مو اس یو وی: استفاده از دستگاه پانچ لیزری
کاشت مو سیف: روشی است که موی بدن را مورد استفاده قرار میدهد.
کاشت مو روش ترکیبی: با استفاده از ترکیب روش های کاشت مو FUT و FIT انجام می شود.
فرد متقاضی با آگاهی از معایب و مزایا روش های ذکر شده در بالا و همچنین نظر پزشک متخصص، روش پیوند مو را انتخاب کرده و برای شروع جراحی اقدام کند.

FUT  یکی از روش های کاشت مو

یکی از روش های بسیار عالی در کاشت مو که با استفاده از جراحی انجام می شود، کاشت مو به روش FUT است. نحوه عملکرد این جراحی به این صورت است که در ابتدا بیمار بیهوش می شود. سپس برشی به اندازه ۲ سانتی متر از پشت سر بیمار برداشته می شود که از موهای این قسمت به منظور پیوند واحد های فولیکولی استفاده می شود. لازم است بداند که جای برش ایجاد شده و همچنین بخیه ها باقی خواهد ماند. در صورتی که شما به مواد بیهوشی حساسیت دارید و یا از جراحی می ترسید، این روش به شما پیشنهاد نمی شود و بجای آن می اوتنید از روش های دیگر کاشت مو بهره ببرید. البته مزایا این روش را نیز فراموش نکنید که رشد طبیعی موها و غیر قابل روئیت بودن محل کاشت موها می باشند.

بهترین و جدیدترین روش های کاشت مو

SUV یکی از روش های کاشت مو

از مدرن ترین روش هایی که کاشت مو به آن صورت انجام می شود، می توان به SUV اشاره کرد که در این روش تمامی مراحلی که مرتبط به کاشت فولیکولی است با استفاده از دستگاه های تمام اتوماتیک انجام می شوند و از پانچ های لیزری بجای پانچ معمولی استفاده می شود. تخریب کمتر فولیکول های مو، رعایت بهداشت، بدون درد و خونریزی و عملیات کاشت در مدت زمان کوتاه از جمله مزایا بسیار مهم این روش از کاشت مو می باشند. معایب این روش نیز امکان انتقال برخی از بیماری ها در صورت استریل نشدن دستگاه اتوماتیک و ماندن جای حفره های مو کاشته شده می باشد.

FIT یکی از روش های کاشت مو

از دیگر روش های مدرن کاشت مو در دنیای پزشکی می توان به کاشت مو به روش FIT اشاره کرد. در این روش نیازی به بیهوش شدن نیست و همچنین فولیکول های مو با استفاده از دستگاهی به نام پانچ به صورت تک تک و یا گروهی برداشته شده و در قسمتی که مو ندارد، کاشته می شوند. فولیکول ها در این روش تا یک ماه اول باید استراحت کنند که بعد از گذشت یک ماه شروع به ریزش مو می شود. اصلا جای نگرانی نیست چراکه موهای ریخته شده، مجدد رشد خواهند کرد. درد و خونریزی کم، باقی نماندن جای زخم و بخیه از جمله مزایا این روش می باشد. این روش از کاشت مو در مقایسه با سایر روش های کاشت مو، یکی از پر هزینه ترین روش ها می باشد که افراد این موضوع را جزو معایب این روش به حساب می آورند. از دیگر معایب این روش می توان به زمان بسیار زیادی که صرف کاشتن فولیکول ها می شود به همین خاطر تعداد جلسات بیشتری را نیز می طلبد. برخی از کتخصصان بر این باورند که چون این روش سبب تخریب و آسیب دیدن بانک مو بیمار می شود، نباید به دفعات از آن استفاده کرد.

دوایت تک همراه شما در کمک به سلامتی جامعه

یک پاسخ بنویسید

avatar
  مشترک شدن  
اطلاع رسانی کن