تاثیر عمل جراحی لیپوماتیک در زیبایی ران

تاثیر عمل جراحی لیپوماتیک در زیبایی ران

تاثیر عمل جراحی لیپوماتیک در زیبایی ران:

تاثیر عمل جراحی لیپوماتیک در زیبایی ران: بزرگ شدن ران پا می تواند به علت عوامل متعددی مانند ژنتیک و یا نداشتن تحرک باشد. علاوه بر این، آن دسته از افرادی که نوع کارشان به صورت نشسته است و در واقع تایم بسیار زیادی از روز را نشسته اند، پس از مدتی شاهد جمع شدن چربی در ناحیه ران خود خواهند شد. توجه داشته باشید، تا حد بسیار زیادی از چربی جمع شده در ناحیه ران را می توان با استفاده از ورزش هایی مانند دوچرخه سواری از بین برد اما گاهی ممکن است فرصت کافی در جهت ورزش کردن و لاغر کردن ران ها نباشد. از سوی دیگر، بسیاری از افراد در جست و جوی ساده تری راه ممکن برای رسیدن به اندام ایده آل خود هستند که یکی از این روش ها استفاده از لیپوماتیک است که در این زمینه نیاز است درباره لاغری با لیپوماتیک بیشتر بدانید. با استفاده از دستگاه مخصوص لیپوماتیک می توان چربی های اضافه در ناحیه ران را برداشت و سایز آنها را کاهش داد.

لیپوماتیک ران پا

لیپوماتیک روش لاغری محسوب می شود که برای تمام اعضای بدن قابل استفاده است. افراد قادر به بهره بردن از این روش در نواحی متفاوت بدن از جمله شکم، گردن، سینه، پهلو و ران هستند. البته این نکته را به خاطر بسپارید که اگر پزشک معالج مورد نظر به حرفه خود به حد کافی وارد باشد، می تواند در تمامی نقاط بدن اعم از نواحی بزرگ و کوچک از این روش استفاده کند. این روش سبب ایجاد تغییر در سایز ران شده و دیگر خبری از چربی های اضافه در این نواحی نیست. آن دسته از افراد که به  چاقی موضعی در ناحیه ران پا مبتلا هستند، می توانند با استفاده از این روش، در مدت زمان کوتاهی از شر چربی های اضافی این ناحیه خلاص شوند.

تاثیر عمل جراحی لیپوماتیک در زیبایی ران

تاثیر عمل جراحی لیپوماتیک در زیبایی ران پا

یکی از مهم ترین قسممت های بدن که تناسب آن از اهمیت بسیار بالایی بر خوردار است، ران می باشد. به همین خاطر اگر این ناحیه از بدن بزرگ و یا خیلی کوچک باشد، زیبا به نظر نمی رسد و همچنین عواقبی را به دنبال دارد. برای مثال ران های بسیار بزرگ سبب عرق سوز شدن قسمت بالای پا در هنگام راه رفتن می شود. از دیگر عواقبی که داشتن ران بزرگ به همراه دارد می توان به موارد زیر اشاره کرد. تحت تاثیر قرار گرفتن نشستن و دراز کشیدن، احساس سنگینی در ناحیه ران پا در زمان راه رفتن.

خرید شلوار و دامن مناسب از دیگر مشکلات این دسته از افراد به شمار می رود. به این صورت که امکان دادر فرد با ران های بسیار بزرگ قادر به پیدا کردن شلواری متناسب با سلیقه و سایز خود در بازار نشود. در صورتی که موفق به پیدا کردن شلوار یا دامنی مناسب شود، امکان آسیب دیدن آن در اثر راه رفتن بسیار زیاد می باشد. بنابراین پاره شدن شلوار در این افراد به یک دغدغه تبدیل می شود. در این مورد بهترین کاری که می شود انجام داد، کوچک کردن ران پا می باشد.

از بین رفتن اعتماد به نفس از مهم ترین مشکلات داشتن ران بزرگ به حساب می آید. لیپوماتیک روش درمانی بسیار ایده آلی برای از بین بردن این مشکل می باشد. به طوری که پس از درمان کامل، بیمار اندامی زیبا را تجربه می کند که در افزایش اعتماد به نفس او نقش بسیار مهمی را ایفا می کند.

تاثیر عمل جراحی لیپوماتیک در زیبایی ران

نحوه لیپوماتیک برای ران پا

معاینه توسط پزشک متخصص اولین گام در زمینه ی انجام لیپوماتیک ران  می باشد. چرا که ممکن است در برخی افراد بزرگ بودن را مرتبط با بزرگ بودن استخوان فرد باشد و در واقع چربی اضافی برای تخلیه شدن وجود نداشته باشد. به همین خاطر انجام لیپوماتیک برای این افراد اصلا پیشنهاد نمی شود.

پزشک بعد از معاینه و مشخص کردن زمان انجام جراحی، از نظر زیباشناسی، لاغری ران پا را به چند دسته تقسیم می کند که عبارت اند از:  خارج ران، داخل ران، جلوی ران و پشت ران. در نهایت به بیمار اطلاع رسانی می شود که تنها یک جلسه میتواند منجر به لاغر شدن تمامی این قسمت ها شود.

دوایت تک همراه شما در کمک به سلامتی جامعه

یک پاسخ بنویسید

avatar
  مشترک شدن  
اطلاع رسانی کن