دانستنی هایی درباره لیپوساکشن شکم و پهلو

دانستنی هایی درباره لیپوساکشن شکم و پهلو

دانستنی هایی درباره لیپوساکشن شکم و پهلو:

دانستنی هایی درباره لیپوساکشن شکم و پهلو: از بین بردن چربی های اضافی دور شکم و پهلو توسط روشی به عنوان لیپوساکشن انجام می شود. به این ناحیه ذکر شده دستگیره عشق گفته می شود چرا که اصلاح آن سبب اسلیم شدن بدن، حالت گرفتن دوباره، افزایش اعتماد به نفس و بهبود زیبایی های اندام فرد می شود. لازم است بدانید که برش های ایجاد شده در این روش فقط ۲ الی ۵ میلیمتر طول دارند به این خاطر که از کانولای فلزی استفاده می شود که سایز بسیار کوچکی دارد. در خصوص جای زخم ها نیز هیچ جای نگرانی نیست چراکه طی مدت زمان کوتاهی و به راحتی از بین خواهند رفت. لیپوساکشن با استفاده از لیزر و جراحی شکم از بهترین روش ها برای از بین بردن چربی های شکم می باشند. اما توجه داشته باشید که قبل از هرگونه اقدامی از مهارت و حرفه ای بودن پزشک خود اطمینان حاصل کنید. ممکن است در لیپوساکشن های معمولی پوست دچار افتادگی شود اما لیپوساکشن با لیزر این امکان را از بین می برد و در واقع مانع از افتادگی پوست می شود.

دانستنی هایی درباره لیپوساکشن شکم و پهلو

لیپوساکشن چیست؟

حذف چربی های اضافی از پهلو ها و شکم هدف اصلی لیپوساکشن است که منجز به فرم دهی به بدن می شود. بعضی از افراد تصور می کنند که به منظور لاغر شدن و داشتن بدنی ایده آل، تنها راه حا استفاده از جراحی های لاغری است در صورتی که این باور درستی به حساب نمی آید و توصیه می شود که قبل از انجام هرگونه اقدامی در ابتدا سایر روش های موجد در جهت لاغری را امتحان کرده ومورد استفاده قرار دهید و در صورتی که، نتیجه ای حاصل شد، با پزشکی مشورت کرده و اقدام به انجام جراحی کنید.

چگونه برای لیپوساکشن آماده شویم؟

از مصرف برخی از دارو ها که رد ادامه ذکر خواهد شد خودداری کنید چراکه سبب خونریزی و جلوگیری از انعقاد خون می شوند. این دارو عبارت اند از: آسپیرین، ایبوپروفن و یا برخی از مکمل های گیاهی. با توجه به این موضوع که هر گونه دارویی بر روند بهبودی تاثیر خواهد گذاشت ختما قبل از استفاده با پزشک خود مشورت کنید. به مدت چند هفته قبل از جراحی، از استعمال دخانیات و هرگونه موارد نیکوتین دار اجتناب کنید. در روز درمان فردی از آشنایان و یا دوستان خود را به همراه داشته باشید.

دانستنی هایی درباره لیپوساکشن شکم و پهلو

ریسک درمان ساکشن پهلو و شکم چیست؟

به طور کلی، ریسک بسیار پایینی متوجه لیپوساکشن است و بعد از جراحی تا حدودی خون مردگی و احساس سوزش و ورم در بدن فرد مشاهده می شود که همگی امری طبیعی می باشند و پس از طی کردن مدت زمان کوتاهی از بین خواهند رفت. در صورتی که بیمار، فردی مسن باشد ممکن است دچار افتادگی بیش از حد در ناحیه مورد نظر ایجاد شود. اما بیماری که جوان تر است، امکان افتادگی کمتر است و همچنین حدودا چند ماه بعد از جراحی پوست مجدد جمع و سفت شده و در آن زمان نتایج نهایی عمل قابل روئیت خواهند بود. با توجه به اینکه این تصمیم باید توسط پزشک گرفته شود، در جلسات مشاوره با توجه به نوع پوست و سن بیمار در این مورد بحث می شود و بیمار از قبل آماده مواجهه با افتادگی پوست خود می باشد.

اطمینان از سلامت بعد از لیپوساکشن

اطمینان خاطر داشتن در خصوص سلامتی بعد از جراحی بسته به عوامل متفاوتی است که در ادامه به اختصار توضیح داده می شود. تلاش کنید که دستورالعمل های تجویز شده توسط پزشک را به بهترین نحو انجام دهید، پزشکی ماهر و با تجربه را انتخاب کنید، با بیماران قبلی که جراحی لاغری خود را تحت نظر پزشک شما گذرانده اند، صحبت کنید و اطلاعات لازم را از آنها دریافت کنید.

دانستنی هایی درباره لیپوساکشن شکم و پهلو

بازیابی لیپوساکشن شکم و پهلو

در این روش نیز همچون سایر روش ها، لازم است حدودا به مدت ۱ الی چند ماه، از پوششی مخصوص در اطراف شکم و پهلو ها استفاده کنید. همین امر منجر به تغییر فرم بدن با سرعت بیشتری می شود. توجه داشته باشید که مدت زمان نتیجه گیری به  به این نوع پوشش ها بستگی دارد. استفاده از مسکن در چند روز اول به علت وجود درد، مانعی ندارد اما در صورتی که وجود درد برای طولانیمدت بود و یا میزان آن بیشتر شد، حتما به پزشک خود اطلاع دهید.

در آخر باید گفت تجربه پزشک در ایجاد نتیجه ای مطلوب بسیار حائز اهمیت است. به همین خاطر پیشنهاد می شود برای تمام درمانها از جمله لیپوساکشن، لیپولیز لیزری و عمل لیپوماتیک حتما به پزشکی مراجعه نمایید که تجربه کافی در این زمینه را داشته باشد.

دوایت تک همراه شما در کمک به سلامتی جامعه

یک پاسخ بنویسید

avatar
  مشترک شدن  
اطلاع رسانی کن