درباره لاغری با لیپوماتیک بیشتر بدانید

درباره لاغری با لیپوماتیک بیشتر بدانید:

درباره لاغری با لیپوماتیک بیشتر بدانید: یکی از رایج ترین و مدرن ترین روش های لاغری نسبتا سریع، لیپوماتیک  می باشد که این فرصت را به افراد می دهد که در زمانی کوتاه به اندامی که مدت ها آرزوی داشتن آن را داشته اند، دست یابند. این روش به افرادی که پاهایی حجیم و شکمی بزرگ دارند بسیار توصیه می شود چرا که فقط در یک جلسه از جراحی لیپوماتیک شاهد کاهش توده ی عظیمی از چربی های بدن خود خواهند بود.

در مورد کاهش وزن با لیپوماتیک بیشتر بدانید

لاغری با لیپوماتیک

در صورتی که به دنبال روشی نوین و آسان برای رسیدن به وزن ایده آل خود هستید، عمل لیپوماتیک را به شما پیشنهاد می کنیم. گفتنی است، بهترین کاندید لیپوماتیک افرادی هستند که به راحتی قادر به آب کردن چربی های بدن خود نیستند و رژیم های طولانی و طاقت فرسا نیز کار ساز نبوده است. به طور کلی، در صورتی که جزو آن دسته از افراد هستید که به راحتی با بعد از مدتی رژیم گرفتن و ورزش کردن قادر به رسیدن به اندام ایده آل خود هستید، بهتر است که فکر لیپوماتیک را از ذهن خود خارج کنید. افرادی که کاندید لیپوماتیک هستند باید توجه داشته باشند که به از بین بردن و در واقع تراشیدن چربی های بدن میباشد، به راحتی به تناسب اندام رویایی خود خواهند رسید. لازم به ذکر است که لیپوماتیک جزء جراحی های زیبایی و لاغری است که امروزه به منظور از بین بردن موضعی بافت چربی و هچنین پیکر تراشی در ناحیه ی شکم و پهلو و سایر اعضای بدن مورد استفاده قرار میگیرد و طرفداران بیشماری را نیز به خود جلب کرده است. یکی از مزیتهای این جراحی، کم عارضه بودن آن و آسیب نرساندن به بافت های مجاور می باشد.

مزایای لاغری با لیپوماتیک

جراحی لاغری لیپوماتیک مزایایی را به همراه دارد که در ادامه به شما ارائه داده می شوند. سریع و کار آمد بودن این جراحی یکی از برجسته ترین مزیت های لیپوماتیک به شمار می رود. کم عارضه می باشد و به دیگر بافت های بدن اسیبی وارد نمی کند. دوره تقاهت کوتاه مدت، نیازی به بستری نیست، کبودی بسیار کم بعد از جراحی، روشی مدرن و بدون درد برای لاغری، انجام عمل بدون نیاز به ایجاد برش و بخیه، زیبا و کشیده شدن پوست از دیگر مزایا لیپوماتیک محسوب می شوند.

در مورد کاهش وزن با لیپوماتیک بیشتر بدانید

مواردی که قبل از لیپوماتیک باید رعایت شود

به منظور رسیدن به نتیجه ای مطلوب و با کیفیت لازم است بدانید که رعایت مجموعه ای از نکات قبل و بعد از جراحی بسیار ضروری می باشند که کنترل دیابت، عدم ابتلا به فشار خون، تنظیم پایین یا بالا بودن دیابت، عدم سابقه بیماری قلبی عروقی و مطلع کردن پزشک در صورتی که در سابقا جراحی شکم و یا پهلو داشته اید از جمله مهمترین نکاتی می باشند که ضروری است قبل از هرگونه اقدامی در زمینه جراحی لیپوماتیک انجام دهید.علاه بر موارد ذکر شده، سری آزمایشاتی که عبارت اند از : کم خونی، فشار خون، کلیه، کبد، بارداری، هپاتیت، انعقاد خون نیز باید انجام شوند. در نهایت به منظور انجام لیپوماتیک لازم است فرم رضایت را امضا کنید.

در مورد کاهش وزن با لیپوماتیک بیشتر بدانید

عوارض لاغری با لیپوماتیک

همانطور که پیش تر اشاره شد، لیپوماتیک به عنوان جراحی لاغری کم عارضه ای شناخته شده است اما با توجه به این نکته که جراحی می باشد ممکن است عوارضی جرئی و احتمالی را به همراه داشته باشد. خارش یا سوزش شدید در صورت حساسیت به لیدوکائین از مهمترین عوارض لیپوماتیک به شمار می رود. گاهی امکان کبودی و خونریزی نیز وجود دارد. بروز عفونت در صورتی که جراحی خود را در کلینیکی نا معتبر و غیر بهداشتی انجام داده اید بسیار زیاد است. به خاطر داشته باشید که برای انجام جراحی خود حتما به شخصی معتبر و کاربلد و متخصص مراجعه کنید.

دوایت تک همراه شما در کمک به سلامتی جامعه

یک پاسخ بنویسید

avatar
  مشترک شدن  
اطلاع رسانی کن