عمل جراحی لیپوماتیک صورت چگونه است

عمل جراحی لیپوماتیک صورت چگونه است

لیپوماتیک صورت

عمل جراحی لیپوماتیک صورت چگونه است : افرادی که دارای گونه های برجسته و زیبا هستند را baby face می گویند و لازم به ذکر است که این نوع گونه بدون استفاده از هر گونه عمل جراحی، رژیم و ورزش به این صورت در آمده است. افرادی که علاقه به داشتن گونه هایی به این فرم داشته باشند باید از لیپوماتیک صورت استفاده کنند. این عمل، عملی ساده و بسیار موثر می باشد و برای کمک به بیمارانی که قصد داشتند گونه های گرد و برجسته داشته باشند، گزینه ی بی نقصی محسوب می شود. لازم است بدانید که در لیپوماتیک صورت در واقع چربی از اطراف صورت برداشته می شود.

قبل از هرگونه اقدام به منظور انجام جراحی لیپوماتیک صورت، حتما پزشکی حاذق و قابل اعتماد را ملاقات کرده و از ایشان بخواهید که در خصوص روند درمان و مدت زمان آن و تمامی فرایندهای بازیابی قبل و بعد از جراحی را برای شما توضیح دهد و در صورتی که امکانش است، شبیه سازی از چهره شما پس از لیپوماتیک صورت شما را طراحی کند.

در خصوص هزینه جراحی لیپوماتیک  لازم است بدانید که به عوامل متفاوتی مانند هزینه عوامل و دستیاران، داروهای مورد نیاز پس از عمل،  دستمزد پزشک، آزمایش های پزشکی قبل و بعد از عمل و هزینه هوش بری بستگی دارد.

عمل جراحی لیپوماتیک صورت چگونه است

برای پی بردن به این موضوع که آیا کاندید مناسبی برای انجام این جراحی هستید یا خیر باید گفت که اگر در ناحیه انتهایی گونه خود دارای چربی زیادی هستید، کاندید مناسبی محسوب می شوید. علاوه بر این، فرد مورد نظر باید از سلامت کامل برخوردار باشد. لازم به ذکر است که این جراحی برای مردان و زنان مناسب است.

نکاتی که مراجعه کننده قبل از درمان باید به آنها توجه داشته باشد به شرح زیر می باشند.

  •  بررسی دستورات ایمنی ارائه شده در کلینیک قبل از لیپوماتیک. در صورت وجود هرگونه سوال یا مشکلی حتما با پزشک مشورت کنید.
  •  خالی کردن یک روز کاری کامل به منظور انتقال به کلینیک و فراهم آوردن مراقبت های پس از درمان
  •  حتما یکی از آشنایان یا دوستان خود را به همراه داشته باشید تا پس از لیپوماتیک و یا در صورت بروز مشکلات به شما کمک کند.
  •  پر کردن لیست حساسیت های احتمالی به دارو

عمل جراحی لیپوماتیک صورت

زمان مورد نیاز و کافی برای انجام جراحی حدودا به مدت یک ساعت است اما لازم است بدانید که زمان متناسب با دستگاه ها و تخصص پزشک متخصص متغیر است. در ابتدا خراشی به اندازه ی ۲-۴  سانتی متری بین گونه و لثه نزدیک به دندان آسیاب دوم ایجاد می شود. سپس لوله نازک لیپوماتیک از قسمت برش خورده وارد شده و عمل مکش چربی صورت انجام می شود. سپس در جهت بستن زخم از بخیه برطرف شدنی  استفاده می شود. پس از به اتمام رسیدن جراحی، بیمار به اتاق بازیابی انتقال داده می شود تا استراحت کند و اثرات بیهوشی کاملا از بین برود. در این اتاق میزان کمی از مسکن در جهت کاهش درد به بیمار داده می شود و عمل یخ گذاری صورت می گیرد.

عمل جراحی لیپوماتیک صورت چگونه است

خطرات لیپوماتیک صورت

به طور کلی، خطرات لیپوماتیک در صورت، نسبت به دیگر اندام های بدن کمتر می باشد. با این حال لیپوماتیک برای صورت نیز، همچون دیگر عمل های زیبایی، دارای خطراتی می باشد، از جمله این خطرات می توان به عفونت، خون ریزی، آسیب دیدگی عصب های صورت و از بین رفتن حس در بخش هایی از آن، زخمی شدن، مسمومیت های دارویی به ویژه داروی لیدوکایین و خطرات ناشی از بیهوشی عمومی و موضعی، اشاره کرد.

مراقبت های لازم بعد از لیپوماتیک صورت

دوره ی بازیابی این جراحی بسیار کوتاه است و ممکن است فقط کمی تورم و خون مردگی را در صورت خوت حس کنید اما دردی به دنبال نخواهد داشت. اکثر بیماران قادر خواهند بود که روز بعد از عمل به فعالیت های روزمره خود بازگردند. لازم به ذکر است که نتایج لیپوماتیک صورت در ابتدا قابل مشاهده نخواهند بود، اما پس از از بین رفتن تورم حاصل از درمان ، نتایج آشکار خواهند شد. اگر خراش در داخل گونه زده شود هیچ نشانی از زخم پس از لیپوماتیک وجود نخواهد داشت.

دوایت تک همراه شما در کمک به سلامتی جامعه

یک پاسخ بنویسید

avatar
  مشترک شدن  
اطلاع رسانی کن