عمل لیپوماتیک با دستگاه های با کیفیت و پزشک مجرب

عمل لیپوماتیک با دستگاه های با کیفیت و پزشک مجرب

عمل لیپوماتیک با دستگاه های با کیفیت و پزشک مجرب:

عمل لیپوماتیک با دستگاه های با کیفیت و پزشک مجرب: مهمترین عامل موفقیت در لیپوماتیک، استفاده از بهترین دستگاه و پزشک ماهر است. امروزه انجام جراحی لیپوماتیک در ایران با افزایش روز افزونی روبرو است و تعداد افرادی که مایل به انجام این جراحی هستند، روزانه رو به افزایش می باشد. یکی از نگرانی های رایج در میان افراد این است که چه عواملی سبب رسیدن به نتیجه ی مطلوبی در لیپوماتیک می شود و همچنین بهترین دستگاه لیپوماتیک کدام است. لازم به ذکر است که عوامل تاثیر گذار در این جراحی، پزشک ماهر و باتجربه و همچنین استفاده از بهترین دستگاه می باشند.

امروزه برایتخلیه چربی روش های بسیار زیادی وجود دارد که سه مورد از این روش ها لیپوماتیک، لیپولیز لیزری و واترجت می باشد که هر کدام معایب و مزایا متعددی را به دنبال دارد. در روش لیپوماتیک، توسط کانولای مرتعش، سلول های چربی ناحیه مورد نظر شکسته و سپس تخلیه می شوند. با توجه به توضیح داده شده می توان گفت که ارتعاش و لرزش اساس کار در لیپوماتیک است. لیپولیز روشی حرارتی است که با استفاده از اشعه های لیزر، سلول های چربی تحریک می شوند  و در نهایت با استفاده از ساکشن از بدن تخلیه می شوند. یکی  از تازه ترین روش های تخلیه ی چربی، واترجت می باشد که با استفاده از فشار کنترل شده آب سبب رسیدن به تناسب اندام می شود. یکی از مناسب ترین روش ها با توجه به وضعیت فرد و همچنین بودجه ای که در نظر گرفته است، انتخاب می شود. برخی از پزشکان از روش هایقدیمی تری نیز استفاده می کنند اما تبحر و تجربه کافی آنها سبب رسیدن به نتیجه ای فوق العاده می شود.

عمل لیپوماتیک با دستگاه های با کیفیت و پزشک مجرب

توجه داشته باشید که هدف روش های ذکر شده در بالا، از بین بردن چاقی موضعی می باشد و در واقع برای آن دسته از افراد که به دنبال راهکاری سریع برای لاغری می باشند، گزینه ی خوبی محسوب نمی شود. چرا که روش های ذکر شده به طور کلی برای برطرف کردن چربی تجمع یافته در نقاطی مانند:  غبغب، ران، بازو، شکم، پهلو، سینه و… مورد استفاده قرار می گیرد و مفید است.  انجام جراحی توسط پزشکی حاذق، سبب کاهش ریسک عوارض احتمالی و خطر می شود.

یکی از شایع ترین عوارضی که این روش ها می توانند به همراه داشته باشند، عدم قرینگی اندام مورد نظر است که نتیجه ی مراجعه به پزشک کم تجربه می باشد.

علاوه بر این، ایجاد آمبولی در زیر پوست نیز از دیگر مواردی است که در نتیجه ی انجام جراحی زیرنظر فردی بی تجربه و کار نا بلد است.

 عفونت های مزمن نیز  از دیگر عوامل خطرناکی محسوب می شود که در صورت عدم توجه پزشک معالج بروز خواهد داد. عفونت موردی است که گااهی ممکن است سبب مرگ بیمار نیز شود.

یکی از عوارض ساکشن، خونریزی در طی عمل می باشد که ماهر بودن یک پزشک در کاهش آن تاثیر بسزایی خواهد گذاشت.  سایر موارد مانند: کبودی و  تورم جزو عوارض کم خطری به شمار می روند که با نظارت و تجربه ی پزشک به حداقل خود خواهد رسید.

عمل لیپوماتیک با دستگاه های با کیفیت و پزشک مجرب

لازم به ذکر است، در صورتی که تصمیم به انجام لیپوماتیک در برخی از نواحی متفاوت بدن خود گرفته اید، توصیه می شود که جراحی در دو و یا چند مرحله صورت گیرد چراکه در صورت ساکشن نقاط متعدد بدن در یک زمان، دوران نقاهت به شدت افزایش می یاید که در پی آن، زمان بیهوشی نیز افزایش خواهد یافت ؛ ممکن است این مساله سلامت بدن را به خطر بیندازد.

دوایت تک همراه شما در کمک به سلامتی جامعه

یک پاسخ بنویسید

avatar
  مشترک شدن  
اطلاع رسانی کن