عوامل تاثیر گذار بر هزینه کاشت ابرو طبیعی

عوامل تاثیر گذار بر هزینه کاشت ابرو طبیعی

هر آنچه که باید درباره کاشت ابرو بدانید

عوامل تاثیر گذار بر هزینه کاشت ابرو طبیعی: یکی از فرآیندهای کاملاً تخصصی که نیاز به دقت و مهارت زیادی دارد، کاشت ابروی طبیعی می باشد. افراد زیادی تمایل به انجام این عمل دارند و همچنین از اطلاعات کافی در خصوص مزایای کاشت ابرو برخوردارند. اما متاسفانه به علت هزینه های بالا موفق به استفاده از این روش نمی شوند. البته لازم است بدانید که در مقایسه با سایر روش ها، هزینه های پرداخت شده برای کاشت ابرو کاملاً منصفانه است. به علاوه نتیجه ی بدست آمده از کاشت ابرو تحت هیچ شرایطی قابل مقایسه با نتیجه ی حاصل شده از هاشور یا تاتو ابرو نیست.

هزینه های کمتری برای انجام تاتو و هاشور ابرو پرداخت می شود اما هزینه های بعدی برای تمدید آنها بیشتر هستند.  علاوه بر این، ممکن است بعد از مدتی علاقه فرد نسبت به ابرو های تاتو و هاشور شده، از بین برود و قصد تغییر انها را داشته باشید. برای تغییر ظاهر ابرو های خود لازم است که هزینه های بسیار زیادی را علاوه بر هزینه ای که برای تاتو و هاشور پرداخت کرده اید را مجدد هزینه کنید. اما با انجام کاشت ابرو به راحتی به خواسته خود می رسید. همچنین، ابروهایی با ظاهری مطلوب و طبیعی خواهید داشت و بعد از مدتی از مدل و ظاهر آنها دل زده نخواهید شد.

عوامل تاثیر گذار بر هزینه کاشت ابرو طبیعی

لازم است بدانید که چندین فاکتور تعیین شده، هزینه کاشت ابرو را مشخص می کنند که به شرح زیر می باشند:

مهارت و تخصص پزشک

مهارت پزشک متخصص، مشخص کردن زاویه کاشت موها، نتیجه طبیعی و رضایت بیمار بعد از کاشت ابرو عواملی است که در هزینه دخیل می باشند. طبیعتا این پزشکان هزینه دریافتیشان بیشتر از سایرین است به این خاطر که برای کسب مهارت و تخصص زمان و هزینه بیشتری را نیز می طلبد. بعلاوه، این دسته از پزشکان، پزشکانی که تجربه کافی دارند و قادر به طراحی و کاشت به بهترین نحو هستند

شهر و محل کاشت ابرو

تجهیزات پزشکی امروزه در همه ی شهرستان ها موجود است. همچنین، کاشت ابروی طبیعی در بسیاری از شهرهای بزرگ کشور انجام می شود. اما همانطور که می دانید محاسبه ی هزینه ها بصورت یکسان انجام نمی شود.

برای مثال در شهر تهران عواملی از قبیل عوارض شهرداری، هزینه بالای اجاره ساختمان مورد نظر و مالیات سبب می شوند که کاشت ابرو با هزینه ی بالا تری صورت گیرد. محل کاشت ابرو نیز تاثیر بسیاری در هزینه ها دارد. لازم به ذکر است، هزینه کاشت ابرو در کلینیک هایی که در بهترین مراکز شهری و در مکانهای پررفت و آمد هستند، بیشتر محاسبه می شود.

سابقه پزشک در کاشت ابرو

سابقه برخی از کلینیک ها در کاشت ابرو باعث افزایش هزینه می شود. سابقه طولانی مدت پزشکان در کاشت ابرو و همچنین خوشنام بودن آنها در میان مراجعین نیز سبب دریافت هزینه بیشتری می شود. آن دسته از افرادی که برای کاشت ابرو به این کلینیک ها مراجعه می کنند، ابروهای خود را با آرامش خاطر کامل از نتیجه کار به دست پزشک متخصص می سپارند.

هزینه پرسنل و کارکنان کلینیک

برای انجام فرآیند کاشت ابرو علاوه بر پزشک، تیم دیگری نیز فعالیت هایی را انجام می دهند و با توجه به اینکه حقوق آنها از طریق این جراحی تامین می شود، پزشک باید مقداری از هزینه های دریافتی خود را صرف پرداخت حقوق تیم کمکی کند.

تجهیزات و دستگاه ها

استفاده از دستگاه ها و تجهیزات پیشرفته و استاندارد نقش بسیار اساسی را در نتیجه نهایی ایفا می کند. بدون شک، صرف سرمایه ی بسیار زیادی به منظور تهیه ی این تجهیزات لازم است. هزینه ی کاشت در کلینیک هایی که از این تجهیزات پیشرفته روز دنیا استفاده می کنند بیشتر محاسبه می شود.

دوایت تک همراه شما در کمک به سلامتی جامعه

یک پاسخ بنویسید

avatar
  مشترک شدن  
اطلاع رسانی کن