لاغری موضعی با لیپوساکشن بدون درد

لاغری موضعی با لیپوساکشن بدون درد:

لاغری موضعی با لیپوساکشن بدون درد: از رایج ترین و روش های مدرن و سریع رسیدن به تناسب اندام در سرتاسر جهان لیپوساکشن بدون درد یا لیپوماتیک می باشد. مزایا لیپوماتیک در مقایسه با سایر روش های لاغری بسیار بیشتر می باشد که ایمنی بالا از مهمترین آنها به شمار می رود. لیپوماتیک با استفاده از اشعه های مادون صوت، همه ی بافت های زاید چربی بدن را تخلیه کرده و از بافت های غیرچربی به خوبی محافظت می کند. جمع شدن مناسب و معقول پوست از سایر مزایای لیپوماتیک است که پس از انجام این عمل قابل روئیت است.

لاغری موضعی با لیپوساکشن بدون درد

کدام نواحی بیشتر تحت عمل لیپوماتیک قرار می گیرند؟

 شکم، پهلوها، ران ها، بازوها و باسن از شایع ترین نقاط بدن به شمار می روند که بیماران برای رفع چربی های زائد به کلینیک ها مراجعه می کنند. فرم بخشی به اندام ها از سایر قابلیت های این روش لاغری محسوب می شود که براسا آن بعضی از چربی های از بین رفته در سایر نقاط بدن در جهت زیبایی و برجسته سازی مانند سینه، باسن و یا ران ها تزریق می شود. لازم به ذکر است که این روش سلولیت را نیز از بین برده و سبب کشیده شدن پوست هم می شود.

مزایای لیپوساکشن بدون درد

التهاب، تورم و کبودی کمتر به نسبت سایر روش های مشابه از برجسته ترین ویژگی های این روش لاغری محسوب می شود. درواقعمی توان گفت که این روش آسیب کمتری را به بدن شما وارد می کند.

انقباض پوستی بسیار بالا از دیگر مزایا به شمار می رود و همچنین طراوت و زیبایی پوست پس از جراحی حفط خواهد شد.

میزان درد ناشی از لیپوماتیک بسیار محدود و قابل تحمل است و دوران نقاهت کوتاهی نیز به دنبال دارد.

لاغری موضعی با لیپوساکشن بدون درد

درمان لیپوماتیک به چه کسانی توصیه می شود؟

آن دسته از بانوانی که بعد از سزارین به افتادگی شکم دچار شده اند، دارای چربی های موضعی هستند افراد مناسبی برای این جراحی لاغری محسوب می شوند چرا که هدف آنها رسیدن به اندامی ایده آل و متناسب است که لیپوماتیک آنها را به هدفشان می رساند.

لیپوماتیک یا لیپوساکشن بدون درد چگونه صورت می پذیرد؟

این درمان که در یک بازه ی ۱ الی ۲ ساعته انجام می شود و به طول می انجامد. لازم است بدانید که روشی کاملا بی خطر است و با بیهوشی موضعی صورت می گیرد. در لیپوماتیک از بیهوشی کامل اجتناب می شودبه این خاطر که بیمار پس از هوشیاری با علائمی از قبیل تهوع، سرگیجه و… روبرو نشود. در اولین مرحله از جراحی، برش های کوچکی در مناطقی مشخص شده، ایجاد می شود و در سپس کانولا که آغشته به مواد بیحس کننده است با ارتعاش به نواحی تعیین شده، وارد می شود. در نهایت، پس از بی حسی نواحی تعیین شده انجام می شود که در طی آن، با استفاده از یک ساکشن مرتعش، استخراج چربی ها و فرم بخشی به اندام ها صورت می پذیرد.

مراقبت های بعد از لیپوماتیک یا لیپوساکشن

بعد از پشتسر گذاشتن جراحی، به شما یک دست لباس لیپوی داده خواهد شد که شما موظف هستید برای کاهش التهابات ناشی از عمل و همچنین محافظت هر چه بیشتر از پوستتان، آن را به مدت ۴ الی ۶ هفته به طور متوالی به تن کنید.

ممکن است در روز اول پس از انجام این درمان، نقاط درمان شده با اندکی درد و کرختی همراه باشند که این عارضه بعد از گذشتن چند روز برطرف خواهد شد.

تراش هایی که به منظور تخلیه ی بافت های چربی بر روی پیکرتان ایجاد شده اند، در روزهای اول پس از درمان کاملا قرمز هستند اما به مرور و با گذشت چندین روز کاملا کم رنگ و غیر قابل روئیت خواهند شد.

دوران نقاهت این درمان حدودا به مدت ۲ هفته می باشد. پس از آن شما می توانید کلیه فعالیت های روزمره و یا ورزشی خود را از سر بگیرید.

لاغری موضعی با لیپوساکشن بدون درد

نتایج مطلوب درمان از چه زمانی مشهود هستند؟

مشاهده نتای بعد از عمل در هر فرد متفاوت است. از جمله مواردی که بعد از جراحی مشاهده خواهد شد می توان به فرم پیدا کردن بدن و از بین رفتن چربی های زائد اشاره کرد. پیس از گذشت مدتی شاهد از بین رفتن التهابات و تورم های ناشی از درمان که در واقع تغییراتی واضح تر هستند خواهید بود. پس از گذشت حدودا ۲هفته الی ۱ ماه شاهد این تغییرات خواهید بود اما لازم است بدانید که نتایج مطلوب و نهایی لیپوماتیک پس از گذشت چندین ماه قابل رویت می باشد.

چکاب بیمار

چکاب فرد بیمار در ۳ مرحله انجام می شود. اولین مرحله در روز بعد از انجام جراحی انجام می شود که در طی آن پانسمان های بیمار تعویض خواهد شد. مرحله بعدی با گذشت ۱ هفته از درمان صورت می گیرد و پس از آن کلیه پانسمان ها برداشته خواهد شد. ارزیابی دوره ی بهبودی زخم ها هم در این مرحله صورت خواهد گرفت. چکاب آخر ۴ الی ۶ هفته پس از درمان می باشد که در طی آن نتایج نهایی و میزان رضایت مندی بیمار از درمان مورد بررسی قرار می گیرد.

دوایت تک همراه شما در کمک به سلامتی جامعه

یک پاسخ بنویسید

avatar
  مشترک شدن  
اطلاع رسانی کن