لیپوماتیک بازو مناسب چه افرادی است

لیپوماتیک بازو مناسب چه افرادی است

لیپوماتیک بازو مناسب چه افرادی است:

لیپوماتیک بازو مناسب چه افرادی است: حتما زنان و مردانی را دیده اید که از افتادگی بازو هر خود رنج می برند اما خبر خوب این است که این افتادگی با لیپوماتیک بازو قابل درمان است. در ادامه اطلاعات مفیدی در خصوص لیپوماتیک بازو را به شما ارائه داده ایم که امید است برای شما عزیزان مفید واقع شوند.

تحقیقات انجام شده نشان داده اند که این عارضه و افتادگی در بانوان بیشتر دیده شده است. لیپودیستروفی نواحی پروگزیمال عارضه ای است که در علم پزشکی به بیماری افتادگی بازو زنان گفته می شود. افرادی که مبتلا به این عارضه هستند به منظور مخفی کردن بازو های افتاده خود چاره ای ندارند جز استفاده از لباس‌هایی که ۲ الی ۳ سایز از آن‌ها بزرگتر است. یکی از علت های افتادگی بازو ها، مورثی بودن این موضوع می باشد که اگرچه ورزش کردن و رژیم نیز در کوچک کردن بازو ها تاثیر بسزایی دارد، گاهی در برخی افراد منجر به لاغر شدن نمی شود که این دسته ار افراد به لیپوماتیک بازو روی می آورند. لیپوماتیک بازو سبب ایجاد اعتماد به نفس دراین افراد شده و همچنین حس رضایتمندی شخصی را نیر به همراه خواهد داشت. لازم به ذکر است که لیپوماتیک بازو روشی در لاغری موضعی می‌باشد که در مدت زمانی کوتاه قابل انجام است و توصیه می شود که درباره لاغری با لیپوماتیک بیشتر بدانید.

لیپوماتیک بازو مناسب چه افرادی است

چگونگی لیپوماتیک بازو

ملاقات و مشورت با پزشکی ماهر و کار بلد اولین قدم به منظور انجام لیپوماتیک بازو می باشد. پزشک معالج در ابتدا نیاز به معاینه بیمار دارد و پس از بررسی های لازم توسط پزشک مشخص خواهد شد که آیا فرد کاندید مناسبی برای لیپوماتیک بازو است و یا خیر. به طور کلی، آن دسته از افراد که به علت استفاده از رژیم های بسیار سنگین و همچنین عوامل مورثی دچار افتادگی شده اند، گزینه ی بسیار خوبی برای این جراحی به شمار می روند. مرحله بعد به منظور انجام لیپوماتیک بازو تائید آمادگی بیمار برای جراحی و سپس بررسی و تعیین نواحی مورد نظر به منظور استخراج چربی انجام می شود. این مسئله از اهمیت بسیار بالایی بر خوردار است چرا که اگر کوتاهی در این مقوله به وجود بیاید  چربی های زائد در طی جراحی به درستی تخلیه نخواهند شد که این امر سبب ایجاد ناهمواری در بازو خواهد شد. تخلیه چربی های مورد نظر در ناحیه بازو با استفاده از کانولاهای مناسب و با کیفیت صورت می گیرد که توسط پزشک حاذق انتخاب شده اند. پس از به اتمام رسیدن این مرحله، پوست بیمار لیفت می شود و حجم بازوان به صورت چشمگیری کاهش می‌یابد. لازم به ذکراست، در صورت تمایل بیمار، چربی های خارج شده می توانند به سایر نقاط بدن تزریق شوند که این مرحله نیاز به بیهوشی دارد و ممکن است این جلسه حدودا ۲ الی ۳ ساعت به طول بیانجامد.

لیپوماتیک بازو مناسب چه افرادی است

عوارض لیپوماتیک بازو

نسبت به سایر روش های لیپوماتیک ،لیپوماتیک بازو عوارض کمتری را در بر می گیرد و در واقع گزینه ی بسیار مناسبی برای پزشکان تازه کاری محسوب می شود که به تازگی شروع به کار در این زمینه کرده اند.  عوارض احتمالی که این روش به دنبال دارد بسیار کوتاه مدت و شایع هستند که در ادامه توصیح داده می شوند.

امکان بروز خونریزی

آسیب به سیستم عروقی و عصبی

آسیب پذیر شدن غدد لنفاوی

از دیگر عوارض احتمالی لیپوماتیک بازو می توان به تجمع آب به زیر پوست اشاره کرد که این مورد مرتبط با تجربه و ماهر بودن پزشک معالج است و در واقع تنها عاملی است که می تواند احتمال بروز این مشکل را تا حد بسیار زیادی کاهش دهد.

کاهش ریسک عارضه ی بعدی که مربوط به متقارت نبودن و ناهموار بودن پوست بازو است نیز بسته به مهارت و تخصص پزشک مورد نظر است. به همین خاطر توصیه می شود که در انتخاب کلینیک و پزشک خود بسیار دقت کنید.

دوایت تک همراه شما در کمک به سلامتی جامعه

یک پاسخ بنویسید

avatar
  مشترک شدن  
اطلاع رسانی کن