لیپوماتیک صورت و غبغب چگونه است

لیپوماتیک صورت و غبغب چگونه است

علت نیاز به جراحی لیپوماتیک برای صورت و غبغب چیست

لیپوماتیک صورت و غبغب چگونه است: قسمتی از بدن که در زیر چانه و ناحیه بالایی گردن قرار دارد، غبغب می باشد. غبغب افرادی که دچار چاقی مفرط هستند بسیار اویزان است. این مشکل سبب از بین بردن زیبایی صورت فرد می شود چراکه به این صورت است که انگار فرد دارای دو چانه می باشد. بنابر همین موضوع، این جراحی تا حدودی ضروری محسوب می شود که گاهی هم نیاز به ترمیم دارد. با افزایش سن، چاقی و اضافه وزن و … گونه های فرد نیز حالتی افتاده پیدا می کنند که چهره ای خسته و بی حال را برای فرد به دنبال دارد و فرد نیاز به ترمیم آنها دارد.

لیپوماتیک صورت و غبغب چگونه است

درمان غبغب و افتادگی صورت با لیپوماتیک

روش های متعددی به منظور درمان غبغب و افتادگی های صورت وجود دارد که یکی از شایعترین آنها لیپوماتیک است. حتما شنیده اید که لیپوماتیک فقط برای نواحی مانند پهلو، ران، باسن، سینه و … قابل استفاده است. اما متخصصین بیان کرده اند که این روش برای تمامی نقاط بدن قابل استفاده است. علاوه براین، تاثیر بسزا و چشمگیری در زیبایی صورت دارد و همچنین به از بین رفتن چربی ها و رفع سریع و آسان غبغب کمک بسیار می کند. در مقایسه با سایر روش ها برای از بین بردن غبغب، لیپوماتیک بهترین روش می باشدو همچنین تاثیرات طولاتی مدت بسیاری را نیز در بر دارد.

نحوه انجام لیپوماتیک برای زیبایی صورت و غبغب

لیپوماتیک برای زیبایی صورت به دو شکل عمل می کند:

لیپوماتیک صورت و غبغب چگونه است

هدف از اولین روش در واقع از بین بردن چربی های اضافی می باشد. در ابتدا این چربی ها ذوب شده و  از میان بافت های چربی سفت و حجیم شده می باشند. به همین خاطر، دوام و مقاوت بیشتری به منظور ترمیم صورت وجود دارد. هنگامی از این روش استفاده می شود که اجزا صورت کوچک و لاغر باشند. به منطور برجسته کردن و یا پرکردن برخی از نواحی صورت می توان از چربی های ذوب شده استفاده کرد.

در بخش دوم جراحی صورت، ناحیه های افتاده و وارفته صورت مانند غبغب و گونه های شل ترمیم می شوند. در این روش به جای اضافه کردن، چربی ها نیز خارج می شوند.

مزایای لیپوماتیکبرای جوانسازی صورت و غبغب

لیپوماتیک صورت و غبغب چگونه است

با استفاده از روش لیپوماتیک در جهت ترمیم صورت و غبغب انجام می گیرد که در واقع پوست حالت الاستیک خود را حفظ کند. عمل لیفت صورت نیز می تواند همزمان صورت گیرد که در دیگر روش ها این امکان وجود ندارد.به همین خاطر این مورد یکی از مهمترین مزایا لیپوماتیک به شمار می رود.

پوست بعد از خارج کردن چربی های اضافه، وارد مرحله کشیدگی و سفت شدن می شود که سلامت و جوانی پوست صورت را تضمین می کند.

بهترین کاندید لیپوماتیک افرادی هستند که سنشان بین ۴۰ تا ۶۰ سال است. البته برای کسانی هم که در سنین ۷۰ یا ۸۰ سالگی هستند نیز قابل انجام است. درمان افتادگی و شلی غبغب و اجزای صورتبا استفاده از این روش به صورت بی حسی موضعی صورت میگیرد. پس از درمان نیز پزشک برای تسکین و التیام درد برای بیمار داروهای آرام ‎بخش تجویز می کند.

دوایت تک همراه شما در کمک به سلامتی جامعه

یک پاسخ بنویسید

avatar
  مشترک شدن  
اطلاع رسانی کن