مهمترین اطلاعات درباره کاشت ابرو

مهمترین اطلاعات درباره کاشت ابرو

مهمترین اطلاعات درباره کاشت ابرو

کاشت ابرو چیست؟

مهمترین اطلاعات درباره کاشت ابرو: یکی از مهمترین اعضای صورت که تاثیر بسزایی در زیبایی چهره را برعهده دارد، ابرو است. کاشت ابرو بعد از کاشت مو معمولا بیشترین توجه را به خود جلب می کند. در ادامه با روش های کاشت ابرو و دلیل استفاده از آن آشنا خواهیم شد.

مهمترین اطلاعات درباره کاشت ابرو

با توجه به این واقعیت که ابرو نقش بسیار مهمی را در زیبایی چهره ایفا می کند، وجود کوچکترین نقص و مشکل در آن بسیار مهم و تاثیر گذار است. آن دسته از افرادی که ابروهایی پهن و پرپشتی دارند معمولا از زیبایی بیشتری برخوردار هستند و توجه بیشتری را به خود جلب می کنند. به این خاطر می گوییم ابرو از مهمترین اجزا صورت است که اولین چیزی که در چهره فرد مقابل، توجه شما را جلب می کند، ظاهر و شکل ابروها هستند. ابرو های نازک و کم پشت زیادی سبب تغییر چهره شما می شوند. برخی از مسائل ژنتیکی باعث تغییر ظاهر ابرو های افراد می شود. برای مثال بعضی از افراد دارای ابروایی تکه تکه هستند که علتی بجز موارد ژنتیکی ندارد. استفاده از روش های متفاوت کاشت ابرو از بهترین روش ها به منظور ایجاد ظاهری مناسب و زیبا در ابروها به شمار می رود. در ادامه چگونگی کاشت ابرو و همچنین مزایا آن را بررسی خواهیم کرد.

مهمترین اطلاعات درباره کاشت ابرو

مزایای کاشت ابرو

روش های متعددی برای زیبایی ابرو وجود دارد اما یکی از روش هایی که بیشترین طرفداران را به خود جذب کرده است، کاشت ابرو می باشد. مزایا بسیار زیاد این روش سبب افزایش محبوبیت آن میان مردم شده است. ظاهر زیبا و طبیعی ابرو ها که بعد از کاشت ابرو به مرور نمایان می شود یکی از مهمترین مزیت های کاشت ابرو می باشد در صورتی که روش های تاتو ظاهری مصنوعی به ابرو داده و دوام چندانی را به دنبال نخواهد داشت. از آنجایی که عوارض این روش در مقایسه با سایر روش های زیبایی کمتر است طرفداران بیشتری دارد.

داوطلبان کاشت ابرو

کم پشت شدن و ریختن ابرو ها دلایل متعددی را شامل می شود. تمامی این عوامل می توانند سبب استفاده از روش های کاشت ابرو شوند. افرادی که مبتلا به کم کاری تیروئید، ضربه به ابرو، کندن عصبی ابروها، مشکلات ژنتیکی و آلوپسی آرئاتا هستند، از بهترین کاندید ها برای استفاده از کاشت ابرو می باشند. یکیاز عواملی که سبب کاهش اعتماد به نفس می شود، کم پشت بودن ابروهاست. همچنین افرادی که دارای ابرو های نازک هستند و یا به هر دلیلی ابرو ندارند، داوطلب کاشت ابرو هستند. در کاشت ابرو از موهای سرفرد استفاده می شود که بهترین گزینه محسوب می شود. فولیکول های سر بخصوص کناره های گوش به علت شباهتی که به موهای ابرو دارند گزینه مناسبی برای کاشت محسوب می شوند. از موهایی که دارای حالت زیاد و مجعدی هستند نمی توان برای کاشت ابرو استفاده کرد.

مهمترین اطلاعات درباره کاشت ابرو

لزوم کاشت ابرو

مشکلاتی از قبیل مادرزادی، بیماری های عفونتی، برداشتن نامناسب ابروها و یا مشکلات ژنتیکی ممکن است سبب از دست دادن همه و یا بخشی از موهای ابرو افراد شوند. به همین خاطر این دسته از افراد می توانند از روش کاشت ابرو که در واقع روشی طبیعی محسوب می شودبه جای بهره بردن از روش های مصنوعی و نامناسب طراحی ابرو، استفاده کنند. برای استفاده از این روش باید به حجم ابروها و شکل ابروها توجه شود.

نتیجه کاشت ابرو

نتیجه ی به دست آمده از جراحی یکی از مواردی است که توجه بسیار زیادی را به خود جلب می کند. چرا که نتایجی دائمی هستند و همچنین بعد از پشت سر گذاشتن دوره ای کوتاه، فرد شاهد نتیجه ی بی نظیر آن خواهد شد. هزینه کاشت مو با توجه به کلینیک انتخابی مورد نظر شما و همچنین مهارت متخصص مورد نظر و در نهایت روش انتخابی، بسیار متفاوت می باشد. کاشت ابرو به روش FUE، فرد پس از ۱۲ ماه قادر به مشاهده نتایج به صورت کامل و بهبود یافته خواهد بود. لازم به ذکر است، به طور کلی مو در ۳ مرحله به صورت کامل رشد می کند بنا بر همین موصوع، در صورتی که پس از فرآیند کاشت ابرو متوجه ریزش تعدادی از موهای ابرو بودید اصلا نگران نشوید چراکه امری کاملا طبیعی است و درواقع جزئی از روند کاشت محسوب می شود. سرعت رشد مو در افراد مختلف متفاوت است و بیشتر به مسائل هورمونی و ژنتیکی مرتبط می باشد. اگر قصد داشتید برای زیبایی بیشتر ابروهای خود از کاشت ابرو استفاده کنید بهتر است نسبت به روش های مختلف کاشت شناخت کافی داشته باشید.

دوایت تک همراه شما در کمک به سلامتی جامعه

یک پاسخ بنویسید

avatar
  مشترک شدن  
اطلاع رسانی کن