مهم ترین اطلاعات درباره کاشت ترمیم و پیوند ابرو

مهم ترین اطلاعات درباره کاشت ترمیم و پیوند ابرو

مهم ترین اطلاعات درباره کاشت ترمیم و پیوند ابرو

مهم ترین اطلاعات درباره کاشت ترمیم و پیوند ابرو: با توجه به اهمیت ابرو و افزودن زیبایی به چهره انسان، یکی از جراحی های زیبایی می باشد که بسیار مورد توجه افراد قرار گرفته است. این روش با توجه به مزیت های بیشماری که برای افراد به نبال دارد، در حوزه زیبایی و کاشت مو  طرفداران بسیار زیادی را به خود جذب کرده است. اگر شما هم جرو آن دسته از افراد هستید که برای کاشت، ترمیم و یا پیوند ابرو اقداماتی را در نظر دارید، بهتر است که با ما در این مقاله هراه باشید و آگاهی خود را در این خصوص بالا تر ببرید.

پیوند، کاشت و ترمیم ابرو

مهم ترین اطلاعات درباره کاشت ترمیم و پیوند ابرو

تمامی نواحی بدن دارای حتی کوچکترین قسمت ها، زیبایی بخصوص خود را دارد و در صورتی که برای هر یک از این نواحی کوچک ترین مشکلی بروز دهد، تمامی چهره را متوجه خود خواهد کرد. ابرو یکی از مهمترین اجزائی می باشد که در صورت انسان ها وجود دارد و خانم ها بیشتر از آقایان به آنها توجه می کنند. هر کسی آرزوی ابروهایی زیبا و پر پشت را دارد اما امروزه متاسفانه دلایل و عوامل متعددی مانند مسائل ژنتیکی و یا رژیم های غذایی مختلف ابروها دچار کم پشتی و ریزش می شوند. از دیگر روش های تعددی که افراد در جهت ترمیم ابروهای کم پشت خود استفاه می کنند، تتو می باشد که در واقع می توان گفت،یکی از روش های سنتی اصلاح ابرو می باشد که معایب آن بیشتر از مزایا می باشد به این خاطر که استفاده از رنگ های مصنوعی و شیمیایی، خطراتی را برای فرد به دنبالخواهد داشت و همچنین زیبایی طبیعی ابرو را به هیچ عنوان ندارد. اما کاشت ابرو یکی از روش های جدید ترمیم ابروهای آسیب دیده است که بدون استفاده از مواد خطرناک ابروی شما را به صورتی کاملا طبیعی ترمیم می کند. این روش در میان دیگر متدها و روش های زیبایی ابرو طرفداران زیادی دارد.

کاشت ابرو

همانطور که می دانید کاشت ابرو قادر خواهد بود که برای شما ظاهری زیبا را به ارمغان بیاورد وهمچنین ابروهای شما را پرپشت و زیبا کند اما لازم است توجه داشته باشید که  باید بر اساس تکنیک ها و اصول و قواعد خود انجام شود که بهترین نتیجه حاصل شود. با توجه به این حقیقت که کاشت ابرو کاری بسیار ظریف و حساس است ، لازم است حتما توسط کارشناسان با تجربه صورت گیرد. برای انجام کاشت ابرو از مو های ناحیه پشت گوش استفاده می شود به این خاطر که مو های این ناحیه از سایر موهای بدن بیشتر شبیه به موهای ابرو می باشند و درواقع جنس آنها به جنس موهای ابرو شبیه تر است. با استفاده از روش های جدیدی، این موه ها به ابرو پیوند زده می شوند و پس از گذشت مدتی شروع یه رشد مجدد می کنند و به تدریج و با گذشت زمان بیشتر شبیه به سایر قسمت های ابرو می شوند و ظاهری کاملا طبیعی دارد.

مهم ترین اطلاعات درباره کاشت ترمیم و پیوند ابرو

جدیدترین روش پیوند ابرو

با توجه به وجود روش ای متعدد به منظور کاشت ابرو، لازم به ذکر است که کاشت ابرو به روش FUE که در واقع یکی از مورد توجه ترین روش و جدیدترین میباشد، شدیدا پیشنهاد می شود. با استفاده از این روش نه تنها ابروهای کاملا طبیعی خواهید داشت بلکه از پیون ابرو خود مطمئن خواهید بود. این تکنیک همچون سایر تکنیک های پیوند ابرو نقص خاصی را به دنبال نخواهد داشت و به بهترین نحو ابروهایی کاملا طبیعی را برای شما به ارمغان خواهد آورد. علاوه بر این، این روش عوارض جانبی ندارد و به علت تکنیک های بسیار خاص و منحصر به فردی که دارد، یکی از جدیدترین و محبوب ترین روش های FUE است. مهم ترین مزیت های کاشت ابرو بهاین روش،  کاشت دقیق و منظم ابرو است. در واقع شما با این روش قادر خواهید بود که به هر مدل ابرویی که دوست دارید دسترسی داشته باشید.

چه کسانی نیاز به کاشت ابرو دارند

آگاهی از مشخصات فرد مورد نظر سبب می شود که بدانبک آیا فرد مورد نظر کاندیدی مناسب برای کاشت ابرو محسوب می شود و یا خیر. آن دسته از افرادی که به هر دلیلی از جمله زخم شدن ابرو، مشکلات ژنتیکی، استفاده از وسایل برقی برای مرتب کردن ابرو تمام ابرو و یا قسمتی از آن را از دست داده اند، کاندید مناسبی برای این روش به شمار می روند. افرادی که به علت حساسیت ها و مشکلات پوستی دائما دچار ریزش مو می شوند نیز می توانند با مشورت پزشک متخصص پوست و مو از روش های کاشت ابرو بهره ببرند. برای اطمینان از اینکه شما فرد و کاندید مناسبی به منظور انجام  پیوند ابرو هستید یا نه توصیه می شود که با پزشک متخصص زیبایی خود مشورت کنید تا قسمت هایی که نیاز به کاشت دارند را برای شما مشخص کند. بعلاوه، می توانید با مراجعه به بهترین مرکز کلینیک زیبایی و مشاوره با پزشکان متخصص از قیمت و هزینه کاشت و ترمیم ابرو مطلع شوید .

مهم ترین اطلاعات درباره کاشت ترمیم و پیوند ابرو

طول مدت کاشت ابرو

با توجه به اینکه مدت زمان انجام جراحی در هر فرد متفاوت است، مدت زمان خاصی برای جراحی در نظر گرفته نمی شود. طبیعتا کسانی که قصد ترمیم و کاشت بخش بیشتری از ابروی خود را دارند، زمان بیشتری را می طلبد. لازم به ذکر است که قسمت تاج ابرو به علت حساسیتی که دارد، زمان بیشتری را صرف خواهد کرد. به این صورت که ممکن است تا ۵ ساعت هم به طول انجامد اما قسمت پایین ابرو به این صورت نیست و مدت زمان کمتری را در بر می گیرد. و امکان دارد حدودا ۲ ساعت به طول بانجامد. لازم است که موه ها به صورت کاملا منظم و همچنین دقیق در تمامی قسمت های مختلف توزیع شود که ابرویی کاملا طبیعی را ایجاد کند.

مزایا کاشت ابرو

  •  صرفه‌جویی بيشتر در وقت و هزينه

در صورتی که ابروهاي شما خيلي کم‌پشت و نازک هستند و يا کاملاً ريخته اند، ممکن است هر هفته يک ساعت يا بيشتر از آن وقت خود را در جلوي آينه صرف تغيير چهره و اصلاح ظاهر ابروهاي خود کنيد. علاوه بر آن، هزينه‌هاي بسیار زیادی را که دائماً براي خريد مواد آرايشي يا سرم‌هاي تقویت‌کننده رشد مو مي‌پردازيد تا ابروهاي شما ضخيم‌تر به نظر برسند نيز در نظر بگيريد. بعلاوه، هزینه کاشت ابرو نسبت به دیگر عمل‌های زیبایی کمتر است. به همين دليل است که تقاضا براي انجام عمل کاشت ابرو تا اين حد زياد است. هزینه کاشت ابروی طبیعی بسته به روش انتخابی و میزان کم پشتی ابروها در افراد مختلف، متفاوت است. قیمت کاشت ابرو معمولا تحت پوشش بیمه های درمانی قرار نمی گیرد.

  • ابروي کاشته شده، حالتي کاملاً طبيعي دارد. افرادي که به ابروها نگاه مي‌کنند، هيچ تفاوتي بين ابروي کاشته شده و ابروي طبيعي که از قبل وجود داشته است، تشخيص نمي‌دهند. اين يکي از مزيت‌هاي متعددي است که عمل کاشت ابرو نسبت به روش‌هاي ديگري مانند تتو يا رنگ کردن ابرو دارد.
  •  چهره‌اي جوان‌تر و شاداب‌تر

با توجه به آنکه افزايش سن اغلب باعث ريزش موي ناحيه ابروها مي‌شود، با عمل کاشت ابرو مي‌توانيد زمان را براي هميشه به عقب بازگردانيد و ظاهري شاداب‌تر داشته باشيد.

هنگامی که تصميم مي‌گيريد که با کمک جراح متخصص کاشت ابرو، نسبت به رویش دوباره‌ی ابروهاي خود اقدام کنيد، اين فرصت براي شما فراهم مي‌شود که دقيقاً همان مدلي که براي ابروهاي خود دوست داريد را انتخاب کنيد.

  •  مهم‌ترين مزيت رویش دوباره ابروها از طريق عمل کاشت ابروی طبیعی آن است که (مانند همه عمل‌هاي ديگري که ما انجام مي‌دهيم)، آثار و نتايج آن دائمي خواهد بود. عمل کاشت ابرو اين فرصت را براي شما فراهم مي‌سازد تا یک‌بار براي هميشه شکل ظاهري ابروهاي خود را اصلاح کنيد و از اين طريق، اعتمادبه‌نفس خود را افزايش دهيد.

دوایت تک همراه شما در کمک به سلامتی جامعه

یک پاسخ بنویسید

avatar
  مشترک شدن  
اطلاع رسانی کن