نکاتی در رابطه با کاشت مو در خانم ها

نکاتی در رابطه با کاشت مو در خانم ها

نکاتی در رابطه با کاشت مو در خانم ها: ریزش مو در خانم ها و آقایان بروز می دهد و روز به روز بر تعداد این افراد افزوده می شود. علاوه بر این، این افراد همه روزه به دنبال یافتن راهی درمانی و یا جراحی می گردند که بتوانند از الگو ریزش خود به هر نحوی جلوگیری کنند. در گذشته خانم ها دائما در حال جست و جو برای راهی بودند که علت ریزش مو خود را بیابند و یا علت اصلی این مشکل را افزایش سن می دانستند. اما در حال حاضر اینگونه نیست. به این خاطر که روشی جایگزین و پیشرفته وجود دارد که کاشت مو طبیعی است. این روش درمانی اساسی برای درمان ریزش موها می باشد. در صورتی که ریزش مو در خانم ها به علت عواملی همچون ژنتیک و وراثت باشد، به آن ریزش مو با الگوی زنانه گفته می شود. این مورد برای آقایان نیز صدق می کند و به عنوان ریزش مو با الگوی مردانه شناخته شده است. لازم است بدانید که این نوع از ریزش، جزو شایع ترین نوع های ریزش مو در میان افراد به خصوص خانم ها است.

نکاتی در رابطه با کاشت مو در خانم ها

FPHL به طاسی با الگو زنانه گفته می شود که شیوع ان خیلی خیلی شایع تر از حد معمولیست که خیال می کند. بروز طاسی زنان به دو اوج مربوط می شود که عبارت اند از: دهه ی سوم و پنجم زندگی. زمانی که مواردی از قبیل ریزش مو زودتر شروع می شوند، شدیدتر هستند و این موضوع حتما باید در زمان جراحی، مورد توجه قرار گیرد. خانم ها قبل از اقدام به کاشت مو لازم است آزمایشاتی مانند غربالگری را با تجویز پزشک انجام دهد و سپس معاینه شود. در افرادی که نشانه یا علامتی به نفع بیماری های غدد درون ریز یا بیماری های پوستی وجود دارد، بررسی های تکمیلی توسط خود پزشک یا پزشکان مشاور صورت می گیرد. لازم است بدانید که حتی گاهی استرس روانی یا جسمی شدید، به صورت موقت میتواند منجر به ریزش موهای سر شود.
هیچگونه اقدامی مبنی بر انجام کاشت مو برای خانم ها تا زمانی که علت ریزش مو ( از لحاظ دائمی و یا موقتی بودن موها) مشخص نشده است، نباید صورت گیرد. به این خاطر که، اگر علت ریزش موها موقت باشد، برای درمان باید اقداماتی بجز پیوند مو طبیعی انجام داد. به بیان دیگر، هیچگونه از روش های جراحی زیبایی به منظور درمان ریزش مو موقتی نباید انجام شود. پیوند مو زمانی میتواند به عنوان روشی درمانی به خانم ها کمک کند که علت نازکی موهای فرد بیمار و یا متقاضی، ریزش مو با الگوی زنانه باشد و علت دیگری را در بر نگیرد.

دوایت تک همراه شما در کمک به سلامتی جامعه

یک پاسخ بنویسید

avatar
  مشترک شدن  
اطلاع رسانی کن