هر آنچه که باید درباره کاشت ابرو بدانید

هر آنچه که باید درباره کاشت ابرو بدانید

هر آنچه که باید درباره کاشت ابرو بدانید

هر آنچه که باید درباره کاشت ابرو بدانید: عمل جراحی کاشت ابرو روشی کاملا بی خطر است و افرادی که ابروهای خود را بنا به دلایلی مانند آثار زخم و … از دست داده اند، با کاشت ابروهایی زیبا و طبیعی خواهند داشت. این روش در واقع درمانی موثر برای ریزش جزئی و کلی موی ابرو می باشد.

در ادامه توضیح داده شده است که در پیوند ابرو در چه مواردی قابل انجام است:

۱- در صورتی که بخشی از ابرو کاملا ریخته باشد و بمدت ۱ سال مجدد رویش نداشته اند. به عنوان مثال، کسانی که در اثر بیماریهای پوستی و یا خالکوبی دچار ریزش دائمی ابرو شده اند.

۲- وجود خط شکستگی در ابرو.

۳- موهای ابرو کاملا کم پشت باشد. لازم است بدانید در اکثر موارد از موهای سر بعنوان موهای جایگزین استفاده می شود که دارای رویش دائمی است و نیاز به اصلاح و مرتب کردن دارد. توجه داشته باشید که پیوند ابرو امری بسیار تخصصی است و پزشک مورد نظر لازم است که بطور کامل آشنایی داشته باشد. از جمله حواردی که به آشنایی کامل دارد عبارت اند از: فیزیولوژی مو و جهت رویش موهای ابرو در نقاط مختلف. به همین خاطر در بسیاری از موارد پیوند غیر صحیح باعث تصویر نامناسب و دائمی میگردد .

هر آنچه که باید درباره کاشت ابرو بدانید

روش های پیوند ابرو

در ابتدا ابرو برای کاشت آماده می شود و سپس برشهای بسیار کوچکی در ابرو ایجاد می شود. برش های ریز ایجاد شده، گیره سفتی را برای گرفتهای (پیوندها) تکی مو که از قبل برداشته شده اند، بوجود می آورد. به این خاطر که بهترین نتایج طبیعی بوجود آید، طبیعی بنظر رسیدن جهت و پراکندگی بسیار مهم است. رشد موهای کاشت شده در ابرو از الگوی موی سر پیروی می کند. لازم یه ذکر است که موهای کاشت ابرو دائمی هستند و بطور مداوم رشد می کنند و نیاز دارند تا اغلب بیشتر از موی ابروی عادی اصلاح شوند. بیماران ممکن است به ۴۰ تا ۳۰۰ پیوند فولیکولی مو برای هر ابرو نیاز داشته باشند . تعداد مو ممکن است بر اساس جنسیت و پیشینه قومی بیمار و بالاخره مشخصه های صورت فرد متفاوت باشد.

دوایت تک همراه شما در کمک به سلامتی جامعه

یک پاسخ بنویسید

avatar
  مشترک شدن  
اطلاع رسانی کن