هزینه لاغری با روش لیپوماتیک به چه میزان می باشد

هزینه لاغری با روش لیپوماتیک به چه میزان می باشد:

هزینه لاغری با روش لیپوماتیک به چه میزان می باشد:استفاده از دستگاه لیپوماتیک در تمام دنیا به یک صورت انجام می شود و فقط به قدیمی و یا جدید بودن نسخه دستگاه می توان به عنوان تفاوت اشاره کرد. هزینه ای نیز که پزشکان بابت خرید آن می پردازند هم در سرار دنیا به یک صورت است. اما با این حال، هزینه دریافتی لیپوماتیک در تمامی کلینیک ها به یک صورت نمی باشد و برخی از بیماران تصور می کنند که بیشترین هزینه جراحی لاغری مربوط به لیپوماتیک می باشد. در لیپوماتیک چربی های زائد به صورت مایع از بدن خارج شده و بیمار بلافاصله بعد از جراحی تنیجه تغییر بدن خود را خواهد دید. در سایر روش ها، رسیدن به نتیجه نهایی تا حدودی زمان می برد.

دلایل هزینه های بالای لاغری با روش لیپوماتیک

بعضی از افراد دائما در حال اعتراض به هزینه ی بالای لیپوماتیک هستند اما منصفانه بودن قیمت عمل را زمانی متوجه خواهند شد که کاملا از مراجل لیپوماتیک و فعالیت هایی که در آن بین صورت میگیرد مطلع باشند. به صورت کلی هزینه های لیپوماتیک به دلایلی که در ادامه به شرح آنها می پردازیم، بیشتر از دیگر روش های لاغری محاسبه می شود:

هزینه لاغری با روش لیپوماتیک به چه میزان می باشد

  •  سخت و مشکل بودن لاغری با لیپوماتیک

در روش لیپوماتیک ضرروی است که پزشک از دقت، مهارت و سرعت عمل بالایی برخوردار باشد که قادر به خارج کردن سریع چربی هایی ذوب شده باشد. در غیر اینصورت خطر آمبولیافزایش میابد. در مقایسه با دیگر روش ها کم دقتی در لیپوماتیک عواقب وخیمی را به به همراه خواهد داشت. به همین خاطر هزینه های آن بیشتر محاسبه می شود چراکه هر لحظه پزشک باید  مراقب چربی های حذف شده باشد.

  •  نیاز به جراحی سرپایی

در روش لیپوماتیک جراحی سرپایی مورد استفاده قرار می گیرد. هر چند در این روش از بیهوشی استفاده نمی شود. اما لازم است که قسمت کوچکی در ناحیه مورد نظر برش داده شود که پزشک قادر باشد به راحتی کانولا را در آن ناحیه قرار داده و چربی ها را ذوب و در نهایت تخلیه کند. لازم به ذکر است که برش دادن قسمتی از بدن نیازمند تخصص است و بدون مهارت کافی نمی توان این کار را به درستی و بدون ایجاد خطر برای بیمار انجام داد. پزشکانی که اقدام به عمل لیپوماتیک می کنند، دارای تخصص کافی در این زمینه می باشند و پس از اتمام کار نیز، قسمت برش خورده را با دقت بخیه می کنند. بخیه ها باید به صورتی باشند که جای آن بر روی بدن بیمار باقی نماند.

هزینه لاغری با روش لیپوماتیک به چه میزان می باشد

  • تجربه و تخصص پزشک

تجربه و سابقه کار مفید پزشک تاثیر بسیار زیادی در محاسبه هزینه لیپوماتیک دارد. بدیهی است که پزشکان متخصصی که در کار خود مهارت بیشتری دارند و در عین حال سابقه آنها در انجام این روش درمانی بیشتر می باشد، به مراتب هزینه های بیشتری را دریافت خواهند کرد. همچنین، افرادی که به مطب این دسته از پزشکان مراجعه می کنند، با اطمینان خاطر هزینه ها را پرداخت کرده و آماده لیپوماتیک می شوند. چرا که با اعتماد به مهارت و توانایی پزشک، او را انتخاب می کند.

  • هزینه سایر تجهیزات و پرسنل

در کنار دستگاه لیپوماتیک  دستگاه ها و تجهیزات دیگری نیز مورد استفاده قرار می گیرند که همگی نقش بسیار موثری در نتیجه نهایی دارند. تمامی این تجهیزات با صرف سرمایه تهیه می شوند. در نتیجه موجب هزینه های لاغری با روش لیپوماتیک افزایش می یابد. از سوی دیگر کارکنانی که در کلینیک لاغری مشغول فعالیت هستند و در کنار پزشک برای فرآیند لاغری تلاش می کنند، نیاز به دستمزد و حقوق دارند که پزشک میزانی از هزینه های دریافتی را برای پرداخت حقوق آنها در نظر می گیرد.

دوایت تک همراه شما در کمک به سلامتی جامعه

یک پاسخ بنویسید

avatar
  مشترک شدن  
اطلاع رسانی کن