چرا لیپوماتیک یکی از بهترین روشهای درمانی زیبایی است

چرا لیپوماتیک یکی از بهترین روشهای درمانی زیبایی است:

چرا لیپوماتیک یکی از بهترین روشهای درمانی زیبایی است: از جدید ترین روش های لاغزی که تخلیه چزبی های زائد را به عده دارد، لیپوماتیک می باشد. لیپوماتیک به علت پیشرفتی که در زمینه ی فناوری داشته است نسبت به روش های مشابه، دارای مزایا بیشتری باشد. این روش سبب جدا شدن سلول های چربی از محل اتصال می شود و همین امر منجر به تخلیه سالم چربی ها از زیر پوست می شود. لازم به ذکر است که استفاده ی دوباره ی چربی های تخلیه شده جهت برجسته سازی سایر تقاط بدن ممکن است. با ما همراه باشید که با سایر مزیت های لیپوماتیک متناسب بادیگر روش های لاغری آشنا شوید.

احتمال عفونت، ترشح و تورم در این روش بسیار کمتر از دیگر روش ها می باشد.

مدت زمان بستن گن بعد از جراحی در این روز حدود ۲ هفته است در صورتی که در سایر روش ها به مدت ۲ الی ۴ ماه است.

نیاز به بستری در بیمارستان نیست و بیمار به محض به اتمام رسیدن جراحی، مرخص می شود.

یکنواختی لایه چربی باقی مانده در زیر پوست.  در صورتی که در روش های قبلی لاغری، چربی‌های باقی مانده به صورت گلوله‌ای در زیر پوست قابل لمس بودند.

چرا لیپوماتیک یکی از بهترین روشهای درمانی زیبایی است

آسیب کمتری به ترابکولار های پوستی می شود که سبب جمع شدگی کمتری می شود.

در زمان جراحی از بیهوشی موضعی استفاده می شود و بیمار دردی را حس نخواهد کرد. در ورش های قبلی، بیمار با وحجود بیهوش بود، درد را باز هم حس می کرد

بیمار خستگی کمتری را نسیت به سایر روش ها احساس می کند.

با توجه به این موضوع که عروق بزرگ تر دچار پارگی نمی شوند، احتمال آمبولی چربیبسیار کمتر است.

در طولانی‌مدت مانع از بروز چربی‌های موضعی می‌شود؛ به این معنی که در صورتی‌که فرد پس از لیپوماتیک رژیم غذایی خود را رعایت کند تا آخر عمر دچار چاقی موضعی نخواهد شد.

پیشرفته بودن لیپوماتیک احتمال بروز هرگونه خطری را کمتر می کند به این صورت که اگر در طی جراحی، لوله‌ها به بافت‌های غیر چربی برسند، عملیات به طور هوشمندانه متوقف می‌شود.

چرا لیپوماتیک یکی از بهترین روشهای درمانی زیبایی است

در خصوص مناطقی که برداشت بافت‌های چربی از آن ها سخت‎تر است مانند اپی گاستر، نواحی فیبروزه و پشت، این روش بهتر و راحت‌تر عمل می‌کند.

این روش از طرف سازمان غذا و داروی آمریکا موسوم به FDA نیز مورد تایید قرار گرفته است.

مهم ترین نکته ای که در خصوص این روش نیز باید بدانید که کارآمد و ایمن بودن جراحی مستلزم انجام عمل لیپوماتیک با دستگاه های با کیفیت و پزشک مجرب است.

یک پاسخ بنویسید

avatar
  مشترک شدن  
اطلاع رسانی کن