چه افرادی مناسب عمل لیپوماتیک هستند

چه افرادی مناسب عمل لیپوماتیک هستند

چه افرادی مناسب عمل لیپوماتیک هستند

چه افرادی مناسب عمل لیپوماتیک هستند: بهترین و مناسب ترین کاندید فردی است که اگاهی کاملی در خصوص ریسک روش مورد نظر داشته باشد و همچنین سالم باشد و انتظاراتی معقول و منطقی داشته باشد. بیمار باید توجه داشته باشد که این روش لاغری، فرایندی به منظور عقب انداختن روند پیری نیست و فقط ظاهری زیبا را برای شما به ارمغان می آورد. برای مثال، برخی از افرادی که حدودا ۳۰ ساله هساتند و اقدام به لیپوماتیک صورت می کنند، اثر لیپوماتیک حداکثر به مدت ۱۰ سال باقی می ماند. از سوی دیگر، افرادی ۴۰ یا ۵۰ ساله هستند که اقدام به عمل پیکرتراشی می کنند و انتظارات بسیار خارق العاده ای از جراحی ذکر شده دارند که این امری اشتباه و نا معقول می باشد. البته توجه داشته باشید که تکرار در دوره های مختلف بیشتر به فرد کمک می کند. باید این ریسک را قبول کنید که کهولت سن روند خود را دنبال می کند اما در عین حال با انتخاب پزشک متخصص و انجام درمان موفق قادر به بازگرداندن زیبایی به چهره خود خواهید بود و اعتماد به نفس لازم را به دست آورید.

چه افرادی مناسب عمل لیپوماتیک هستند

انتظار معقول به این معناست که بیمار بداند هیچ یک از نتایج جراحی های زیبایی تا ابد با دوام نیستند و به هر حال وقت آن میرسد که اثرشان از بین برود. افراد مبتلا به بیماری دیابت، مشکلات حاد جسمانی، فشار خون بالا، اختلالات در خونریزی، بیماری قلبی، یا افسردگی باید بدانند که کاندید مناسبی برای این جراحی به شمار نمی روند. علاوه بر این، اگر از دخانیات و مشروبات الکلی زیادی استفاده می کنید و همچنین فردی چاق هستید لازم است بدانید که ریسک اینگونه درمانهایی در شما بسیار بالا است.

قبل از درمان امکان دارد پزشک از شما بخواهد که برخی تغییرات را در خود ایجاد کنید. برای مثال، به مدت ۲ الی ۴ هفته قبل از جراحی،  مصرف دخانیات و مشروبات الکلی را ترک کنید و تا حدودی کاهش وزن داشته باشید. دلایل درخواست های اینچنینی پزشک از بیمار به این خاطر است که این موارد سبب درستی ترمیم بعد از درمان می شود. لازم به ذکر است، اگر استعمال دخانیات را متوقف و سپس ترک کردید، توصیه می شود که قبل و بعد از درمان در معرض دود سیگار قرار نگیرید.

چه افرادی مناسب عمل لیپوماتیک هستند

توصیه می شود که قبل از درمان با پزشک خود در خصوص تمامی مواردی که مرتبط با سلامتی شما می باشد، مشورت کنید.  مواردی که در جلسه مشاوره لازم است با پزشک خود در میان بگذارید شامل مواردی مانند  فعالیت های ورزشی که قبلا داشته اید و یا در حال حاضر مشغول انجام آنها هستید، ویتامین ها یا داروهایی که مصرف می کنید، شغلی که دارید، نوع پوست و دیگر ویژگی ها و اطلاعات منحصر به فرد شما هم باید در انتخابتان تاثیر گذار باشد. برای مثال، افرادی که پوست و رنگ مو روشن دارند، بازسازی سطح پوست بهتر صورت می گیرد.

برای لیپوماتیک لب در صورتی کاندید مناسبی هستید که لب های کلفتی داشته باشید، جوان باشید. از سوی دیگر، افرادی که مبتلا به تبخال، دیابت، یک بیماری خود ایمنی مانند لوپوس یا آرتریت روماتوئید، واکنش های آلرژیک جدی از هر نوع می باشند و یا از داروی درمان آکنه یا آکوتاین استفاده، کاندید های مناسبی برای این عمل زیبایی نیستند.

چه افرادی مناسب عمل لیپوماتیک هستند

به منظور اقدام برای لیپوماتیک صورت و گردن بهتر است که استخوان گونه شما صاف و تا حدودی افتاده باشد. توجه داشته باشید که افتادگی بیش از حد گونه برای لیپوماتیک مناسب نیست. پزشک باید توجه داشته باشد که تعادل اجزای صورت با استفاده لیپوماتیک از بین نرود. برای مثال، برخی از افراد دچار نقص در ناحیه چانه خود هستند و لیپوماتیک  سبب بر هم زدن تعادل میان اجزای صورت آنها می شود و در واقع نتایج نا مطلوبی رابر جای می گذارد. در صورتی نتیچه لیپوماتیک صورت و گردن مورد انتظار شما و مطلوب نمی شود که جنس پوستتان الاستیک باشد و انعطاف مناسب را دارا نباشد و یا قسمت هایی از پوست دچار سوختگی شده باشد که در کل پیشنهاد میشود این نواحی را لیپوماتیک نکنند چراکه در طولانی مدت سبب افتادگی بیش از حد خواهد شد.

پیکرتراشی برای قسمت هایی از بدن انجام می شود که با استفاده از ورزش قابل لاغر شدن نیستند و لازم است حتما اطلاعاتی مبنی بر خون مردگی، ریسک حاصل از عفونت و خون مردگی را در اختیار بیمار گذاشت.

دوایت تک همراه شما در کمک به سلامتی جامعه

یک پاسخ بنویسید

avatar
  مشترک شدن  
اطلاع رسانی کن