چه افرادی کاندید مناسب درمان زیبایی پایین تنه هستند

چه افرادی کاندید مناسب درمان زیبایی پایین تنه هستند

چه افرادی کاندید مناسب درمان زیبایی پایین تنه هستند:

چه افرادی کاندید مناسب درمان زیبایی پایین تنه هستند: کسانی که بعد از کاهش وزن و استفاده از رژیم های سخت دچار شلی و افتادگی پوست شدند می توانند از درمان زیبایی پایین تنه بهره ببرند. یکی از رایج ترین عوارضی که استفاده از رژیم های سنگین برای افراد به همراه دارد، برجای ماندن افتادگی پوست می باشد. مراجعه به کلینیک های زیبایی برای آن دسته از افرادی که در نقاطی از بدن خود مانند  شکم، زیر شکم، ران ها و یا باسن دچار افتادگی پوست شده اند، یکی از بهترین راه حل ها محسوب می شود. از دیگر اهدافی که فرد به کلینیک های زیبایی مراجعه می کند، کوچک کردن سایز اندام های پایین تنه و فرم بخشی به آنها می باشد. استفاده از روش زیبایی آبدومینوپلاستی  علاوه بر به ارمغان آوردن زیبایی اندام ها، بهداشت و سلامت فرد را تیر تامین و افزایش می دهد. ثابت ماندن وزن بدن در یک بازه ی ۶ ماهه از اصلی ترین لازمه های انجام این عمل می باشد که افرادی که قصد انجام این روش درمانی زیبایی پایین تنه را دارند لازم است در این خصوص آگاهی کامل داشته باشند. از دیگر مواردی که باید به آن اشاره کرد و نیاز هست حتمااز آن اجتناب کرد، استعمال دخانیات است چراکه کشیدن سیگار دوره ی بهبودی التیام زخم های یجاد شده به علت جراحی را به تاخیر می اندازد و همچنین ممکن است منجر به خونریزی هم شود. از سوی دیگر، پزشک متخصص به افرادی که سیگار می کشند توصیه می کند که حدودا به مدت ۴ هفته قبل از جراحی لازم است سیگار را ترک کرده باشید.

چه افرادی کاندید مناسب درمان زیبایی پایین تنه هستند

چه افرادی می توانند برای انجام عمل زیبایی پایین تنه اقدام کنند؟

بهترین گزینه و کاندید آن دسته از افرادی می باشند که پس از کاهش وزن به میزان قابل توجهی، دچار افتادگی پوست خود در نواحی مختلف از جمله شکم و زیر شکم می شوند. از دیگرمواردی که برای این افراد مورد بررسی قرار می گیرد، از بین بردن خطوط استریا است. پوست شکم با بهره بردن از این جراحی کشیده و صاف نیز خواهد شد. از دیگر مشکلاتی که برای فرد بعد از پشت سر گذاشتن پروسه ی کاهش وزن به وجود می آید، شل شدن نواحی خارجی ران ها می باشد اما خیبر خوب این است که در آبدومینوپلاستی به برطرف کردن این مشکل نیز می پردازند. از بین بردن مشکلات باسن و لیفت آن نیز از دیگر عواملی است که با استفاده از این جراحی انجام خواهد شد.

وجود چربی در ناحیه کمر و پهلو نیز سبب رنجش برخی از افراد می شود اما آبدومینوپلاستی این مشکل را نیز برطرف کرده است و لازم است بدانید که این مشکل هم قابل درمان است. زمان مورد نیاز برای انجام این جراحی حدودا ۶ ساعت می باشد. علاوه بر این، دوره ی نقاهت کوتاهی به مدت یک هفته دارد که پس از پشت سر گذاشتن آن بیمار قادر به بازگشت به زندگی نرمال خود خواهد بود. بعد از انجام جراحی لازم است بیمار به مدت ۱ شب در بیمارستان استراحت کند.

چه افرادی کاندید مناسب درمان زیبایی پایین تنه هستند

از دیگر روش های که باعث فرم بخشیدن به پایین تنه می شود، میتوان به لیپوماتیک اشاره کرد. عوامل مورثی سبب عدم ایجاد تناسب در بالاتنه و پایین تنه برخی از افراد شده است به این صورت که پایین تنه از حجم بیشتری برخوردار است و استفاده از برنامه های ورزشی سنگین نیز به برطرف شدن این مشکل کمک نمی کنند و انجام لیپوماتیک به این افراد پیشنهاد می شود که سبب ایجاد توازن در بدن بیمار می شود. افرادی که تمایل به انجام این روش دارند لازم است بدانند که مدت زمان این جراحی حدودا ۲ الی ۳ ساعته است و بعد از جراحی بیمار قادر به بازگشت به خانه می باشد. ازجمله رایج ترین عوارضی کع لیپوماتیک به همراه دارد می توان به التهاب، کبودی، آمبولی، آسیب دیدگی عضلات، آسیب دیدگی احشاء، کوفتگی و ایجاد زخم اشاره کرد. البته توجه داشته باشید که انجام جراحی توسط پزشکی ماهر، ریسک بروز عوارض را از بین می برد. این درمان در کلینیک و با استفاده از بیهوشی موضعی صورت می گیرد و همین امر سبب می شود که بیمار درمعرض خطرات ناشی از بی هوشی کامل قرار نگیرد.

یک پاسخ بنویسید

avatar
  مشترک شدن  
اطلاع رسانی کن