چگونگی کاشت موی طبیعی به روش safer

چگونگی کاشت موی طبیعی به روش safer

چگونگی کاشت موی طبیعی به روش safer

چگونگی کاشت موی طبیعی به روش : saferیکی از پرطرفدار ترین عمل های زیبایی که طرفداران بسیار زیادی را به خود جذب کرده است، کاشت مو می باشد. این روش یکی از نوین ترین و بهترین روش های کاشت مو می باشد که مشکل کم پشتی و طاسی افراد را تا حد بسیار زیادی برطرف خواهد کرد. در این مقاله با ما همراه باشید چراکه اطلاعات مفیدی را در خصوص این روش جدید کاشت مو را به شما همراهان عزیز ارائه داده ایم.

این روش شباهت بسیار زیادی به روش FIT دارد اما با وجود یک تفاوت. این تفاوت مربوط به مرحله استخراج گرافت هاست و برخلاف روش FIT، در این روش استخراج ها با استفاده از دستگاهی پیشرفته به نام omnigraft استفاده می شود. قابل ذکر است که این دستگاه را یک شرکت فرانسوی تولید کرده و در سال ۲۰۰۰ میلادی در بازار ایران عرضه شد. این دستگاه از بدو ورود به ایران مورد استفاده و توجه بعضی از متخصصین کاشت مو قرار گرفت. نحو استفاده از این روش به این صورت است که گرافت ها با استفاده از دستگاه، از پس سر استخراج می‌شود و بعد از جدا کردن آنها، عمل کاشت با بهره گیری از متد پانچ انجام می‌گیرد.

مراحل کاشت مو با استفاده از روش safer

تزریق داروی بیحسی اولین گام در کاشت مو به روش safer است. سپس ناجیه مورد نظر که قرار است کاشت در آن صورت گیرد را آماده می کنند. برای آماده سازی باید موهای ناحیه مورد نظر را تراشید. در مرحله بعد، گرافت مو به صورت اتوماتیک از ناحیه تعیین شده برداشته خواهد شد. سپس ، آماده سازی نواحی کاشت مو آغاز می‌شود و پس از استفاده از بیحسی موضعی، حفره‌های کوچکی برای جای دادن گرافت ها در منطقه کاشت ایجاد میشوند. سپس تمامی گرافت ها به صورت اتوماتیک درون حفره‌های ایجاد شده قرار می‌گیرند.

چگونگی کاشت موی طبیعی به روش safer

مزایای استفاده از کاشت مو به روش safer

اگر بخواهیم به طور کلی به مزایا این روش پرداخت باید گفت که مزایا بسیار زیادی را در بر می گیرد. از مهمترین آنها در مقایسه با دیگر روش ها می توان به بالا رفتن سرعت عمل اشاره کرد. بیمار بعد از بیهوشی موضعی در کاشت موی safer ، در مدت زمانی کوتاه تحت درمان قرار خواهد گرفت. لازم به ذکراست که کیفیت برداشت گرافت ها و کاشت آن در ناحیه مورد نظر بسیار بالاست. این روش با توجه به بهره گیری از فرآیند الکتروپنوماتیک، کمترین عوارض را به همراه خواهد داشت. امکان قطعی مو و ایجاد تروما به گرافت ها در این روش به حداقل میزان خود می‌رسد. به این خاطر که فولیکول‌های مو بدون هیچ گونه دخالت دست و فقط با استفاده از یک سوزن از ناحیه مورد نظر استخراج می شوند. امکان محافظت از این گرافت ها به شدت بالا می باشد و دست کم می‌توان از ۹۸ درصد گرافت ها به خوبی و به بهترین نحو محافظت کرد. تراکم بخشی بالای  این روش نسبت به دیگر روش ها از سایر مزایای این روش است که میتوان به آن اشاره کرد. یکی از نگرانی هایی که اکثر بیماران بعد از کاشت مو دارند در خصوص میزان تراکم موهای کاشته شده پس از عمل، است. لازم است بدانید که خوشبختانه روش safer این نگرانی را برطرف کرده است. ظرافت پانچ‌های به کار برده شده در این روش، باعث شده است که پزشک قادر باشد که تعداد بسیار بالایی از گرافت ها را استخراج کند. متخصصین کاشت مو بر این باورند که تراکم به وجود آمده بعد از کاشت، در این روش در مقایسه با دیگر روش‌های مشابه از نتایج مطلوب‌تری برخوردار هستند.کاهش خستگی متخصصین و پزشکان نیز از جمله مزیت های این روش نوین است که می توان به آنها اشاره نمود. خستگی متخصصین در پایین آمدن میزان کیفیت عمل کاشت تاثیرگذار خواهد بود. کاهش خستگی متخصصین در این روش منجر به بالاتر رفتن کیفیت کار خواهد شد.

چگونگی کاشت موی طبیعی به روش safer

دوران نقاهت در روش safer به چه صورت است؟

این روش دوران نقاهت بسیار کوتاهی دارد و معمولا بیمار بعد از ۱ روز تمامی فعالیت‌های روزانه خود را از سر گیرد. قابل ذکر است که تمامی سوراخ‌های ریزی که در مرحلهٔ برداشت در پس سر ایجادشده‌اند، بعد از گذشت ۴ الی ۵ روز بر طرف خواهند شد. به همین ترتیب می‌توان دوباره از پس سر به منظور ترمیم کاشت و یا پرتراکم‌تر کردن موها استفاده کرد.  کلیه عوارض احتمالی پس از عمل کاشت مو که در سایر روش‌های کاشت دیده می‌شدند، اعم از: التهاب، کبودی، درد و خون‌ریزی در این روش به حداقل میزان خود می‌رسند.

 

دوایت تک همراه شما در کمک به سلامتی جامعه

یک پاسخ بنویسید

avatar
  مشترک شدن  
اطلاع رسانی کن