کاشت ابرو به چه میزان در زیبایی تاثیر گذار است

کاشت ابرو به چه میزان در زیبایی تاثیر گذار است

کاشت ابرو به چه میزان در زیبایی تاثیر گذار است

تاثیر ابرو بر زیبایی صورت

کاشت ابرو به چه میزان در زیبایی تاثیر گذار است: همیشه صحبت های بزرگان در خصوص سیرت زیبا را شنیده ایم اما باید گفت که زیبایی صورت نیز تاثیر بسیار مثبتی در تعاملات، اعتماد به نفس و دیگر ویژگی ها دارد. به همین خاطر نمی توان گفت که خوب بودن رفتارها واخلاقیات انسانی کافیست و نیازی نیست که به فکر زیبایی ظاهری نبود. لازم است بدانید که هنگام ارتباط با دیگران در اولین دیدار، قبل از هر چیزی ظاهر و زیبایی شما دیده می شود و سپس زیبایی درونتان قابل شناسایی و دیدن توسط فرد مقابل است. به همین خاطر شایسه است که فاکتور هایی که سبب زیبایی شما می شوند را بدانید و از آنها آگاه باشید. در صورتی که ابروها کم پشت، شکسته و یا کوتاه و … باشند، دیگر اجزای صورت را نیز تحت تاثیر قرار می دهد. چنانکه می تواند در جلوه چشمها موثر باشند. ابروهای کشیده و پرپشت چشم ها را درشت تر از آنچه هست نشان می دهند. ابروهای کوتاه و کم پشت نیز چشم ها را کوچک و چهره را تحت تاثیر خود قرار می دهند. با ابروهای در هم تنیده می توان احساس خشم را از چهره افراد دیده و بالا رفتن ابرو را دلیلی بر جوانی و شادابی افراد دانست.

کاشت ابرو و تاثیر آن بر زیبایی

افراد ممکن است بنابر دلایل متعددی مانند مصرف داروها، تحت درمانهای شیمیایی، حوادث، ریزیش ژنتیکی و … قسمتی و یا همهی ابروهای خود را از دست داده باشد که کاشت ابرو در اینجا راه حل بسیار مناسبی به شمار می رود. کاشت ابرو باعث می شود که در ازای از دست دادن ابروهای خود، ابروهای هماهنگ با ظاهری زیبا داشته باشید. ابروها ممکن است به علت مسائل ژنتیکی نیز از بین بروند که کاشت ابرو نیز این کابوس را برای همیشه از بین می برد. در این صورت پزشک با طرح های جدیدتر می تواند ابروهای بیمار را پرپشت تر کرده و زیبایی را به او هدیه کند.

کاشت ابرو به چه میزان در زیبایی تاثیر گذار است

زیبایی کاشت ابرو در ابروهای آسیب دیده

در صورتی که برخی از ابرو موهای خود را از دست داده باشد، کاشت ابرو برای پزشک راحت تر است چراکه گرافت ها را فقط در قسمتی که موها از بین رفته است، پیوند میدهد. همچنین زمان بهبودی و مدت زمان جراحی هم کوتاه تر خواهد بود و البته این مورد تاثیر خود را بر روی هزینه کاشت ابرو هم می گذارد.

، شباهت و قرینه بودن دو ابرو یکی از مهمترین مواردی است که پزشک باید نهایت توجه را به آن داشته باشد.  به این معنا که در پایان کاشت ابرو، باید ابروی آسیب دیده و ابروی سالم شبیه به یکدیگر باشند. برای اینکار ابتدا پزشک با استفاده از یک ماژیک مخصوص یا مداد ابرو ناحیه شکسته و خالی از ابرو را پرکرده و سپس زمان قرار دادن گرافت ها، آنها را به تراکم مورد نیاز در روی خط کشیده شده قرار می دهد.

زیبایی کاشت ابرو در افراد بدون ابرو

مدت زمان کاشت ابرو برای افرادی که به علت مسائل ژنتیکی و یا مصرف داروهای شیمیایی ابروهای خود را از دست داده اند بیشتر از سایرین به طول می انجامد. علاوه بر این، هزینه پرداختی آنها نیز به علت بیشتر بودن کار، افزایش می یابد. مدت زمان بهبودی نیز به طول می انجامد به این خاطر که ناحیه ای که کاشت مو در آن انجام شده است بسیار بیشتر است. طرح های انتخابی برای کاشت ابرو توسط پزشک تعیین شده و با کمک بیمار یکی از آنها انتخاب خواهد شد. یکی از امتیازات نداشتن ابرو، امکان ایجاد طرح های مختلف بر اساس سلیقه بیمار است. در حالی که در زمان ترمیم قسمتی از ابرو، تنها می توان در ناحیه مورد نظر ابرو کاشته شود و جابجایی ابروها یا تغییر حالت آنها هم برای پزشک کار سخت و مشکلی به نظر می رسد و هم برای بیمار از نظر شرایط درمان و هزینه ها سخت تر می شود. کسانی که اصلا ابرو ندارند، قادر خواهند بود که ابروهایی متناسب با چهره و فاصله میان چشم ها و دیگر اجزا صورت، داشته باشند و میزان تاثیری که بر جای می گذارد در زیبایی دو چندان شده که برای بیماران خوشایندتر است.

کاشت ابرو به چه میزان در زیبایی تاثیر گذار است

فاکتورهای مهم در زیبایی ابروهای کاشته شده

دست است که کاشت ابرو تاثیر بسیار زیادی در زیبایی چهره فرد بر جای خواهد گذاشت اما لازم است بدایند که برخی فاکتور ها هستند که در نحوه درمان و میزان تاثیر گذاری اهمیت بسیار زیادی دارند. این فاکتور ها عبارت اند از:

مهارت و تخصص پزشک در برداشت و کاشت گرافت ها براساس طرح های از پیش تهیه شده.

مراقبت های بیمار از جمله عدم استحمام، استراحت کافی، مصرف غذاهای حاوی ویتامین E و …

تجهیزات و امکانات موجود در مطب پزشک

دوایت تک همراه شما در کمک به سلامتی جامعه

یک پاسخ بنویسید

avatar
  مشترک شدن  
اطلاع رسانی کن