کاشت مو بعد از درمان بیماران مشخص

کاشت مو بعد از درمان بیماران مشخص

کاشت مو بعد از درمان بیماران مشخص

کاشت مو در بیماران با منبع اهدای موی ناکافی با استفاده از موی غیر سر

کاشت مو بعد از درمان بیماران مشخص: یکی از روش های محبوب برای کاشت مو، استخراج واحد فولیکولی با استفاده از روش FIT است. به این خاطر که جای زخمی که در اثر مرحله برداشت ایجاد می شود، به راحتی از بین خواهد رفت و همچنین نتایج بسیار مطلوبی را به ارمغان می آورد.

با استفاده از این تکنیک، گزارشات کمی کاربرد کوچک‌ مقیاس موی غیرسر را برای کاشت موی سر در مردان با منبع اهدای موی سر ناکافی توضیح داده‌اند. ۳ بیمار در این گزارش بوده اند که به شدت کم مو بوده اند و برای کاشت مو از موهای سینه، شکم، پا، شانه یا ریش و همچنین سر به منظور به دست آوردن پوششی کامل استفاده شده است. از این ۳ مورد، ۲ مورد استراتژی‌های کاشت مو ناموفقی داشتند. اما از سوی دیگر، حدودا ۸۰ الی ۸۵ درصد از پیوندهای کاشت‌شده، سرانجام به موفقین رسیده اند.

چالش های استفاده از این تکنیک معمولا طول و کیفیت مو، زمان جراحی و نیاز برای مهارت‌های جراحی بهبود یافته می باشند با این حال بازده‌های خوب از این کاندیدهای منتخب ثابت کرده است که این امکان دارد این روش احتمال ارائه حالت‌های خیلی شدیدی از بی‌مویی به حالت نرمال در بیمارانی داشته باشد که در غیر این صورت کاندیدهایی برای جراحی کاشت موی سنتی نمی‌باشند.

 

کاشت مو بعد از درمان بیماران مشخص

کاشت مو پس از درمان سرطان

روز های شیمی درمانی و همچنین پرتورمانی باعث می شوند که فولیکول های مو بی تاثیر نمانند. گاهی این اتفاق می افتد که بعد از درمان سرطان، شاهد ریزش موها به صورت سکه ای و یا در برخی قیمت ها به صورت باریک هستید. در روش پرتودرمانی موها به صورت دائمی از بین می روند. اما خوشبختانه پزشکات حاذق قادر به حل کردن این مشکل می باشند.

بعد از پشت سر گذاشتن فاجعه ای همچون سرطان، لازم است دوره ی بهبودی وجود داشته باشد. پس از سه ماه دوره‌ی استراحت، موی شما مجدداً شروع به رشد می‌کند. با این حال لازم است بدانید که سرعت و میزان آن از هر فرد به فرد دیگر متفاوت خواهد بود. همچنین ضروری است که بیمار واقعاً در حال بهبودی باشد یا اینکه درمان کاشت مو تکرار شود.

علاوه بر این، همراه با کاشت مو، به بیماران دو طرح درمان غیرجراحی ارائه داده می شود. این موارد شامل استفاده از محصول z82 می‌باشند که برای نفوذ و رشد مجدد عمیق، بسیار عالی است و همچنین نوردرمانی نیز ارائه داده می شود. استفاده از دستگاه لیزر در نور درمانی وجود دارد. با ترکیبی از دستگاه لیزر و محصول z82، بازیابی مو بدست می‌آید. این روش ممکن است حداقل به مدت شش ماه مورد بررسی و امتحان قرار بگیرد و سپس عمل جراحی انجام شود.

استفاده از کاشت موی طبیعی نیز انتخابی برای افراد بیمار به حساب می آید. این روند از اصل برتری اهدادهنده دنبال می‌کند به همین خاطر در صورتی که فولیکول مو در قسمت خاصی به علت درمان سرطان آسیب ببیند با این حال کاشت مو همچنان یک انتخاب مناسب می‌باشد.برای مثال، اگر پزشک مو را از پشت سر بیمار به منظور انجام روش های کاشت مو برای جلوی سر بردارد، موی شما قادر به رشد به صورت نرمالی خواهد بود.

دوایت تک همراه شما در کمک به سلامتی جامعه

یک پاسخ بنویسید

avatar
  مشترک شدن  
اطلاع رسانی کن