کاشت مو به روش BHT چگونه انجام می شود

کاشت مو به روش BHT چگونه انجام می شود

کاشت مو به روش BHT چگونه انجام می شود:کاشت مو به روش BHT یکی از جدیدترین روش های کاشت مو است که اخیرا طرفداران زیادی را به خود جلب کرده است. لازم به ذکر است که BHT مخفف body hair trans می باشد. این روش از کاشت با توجه به بانک موی فرد انجام می شود. در اصل به این معنیست که پیاز مو از سر و یا سایر بخش های بدن برداشته و سپس عمل کاشت صورت می گیرد. اطراف قفسه سینه، کمر، ران‌ها، کتف، ساق پا و تمام نقاط پر موی بدن بهترین گزینه برای برداشتن مو از سطح بدن هستند. با این وجود که متخصصین همواره به افراد توصیه می کنند که تا جای ممکن از موهای پشت سر در کاشت استفاده کنند.

اما در صورتی که بانک موی سر ضعیف باشد از دیگر نقاط بدن برای برداشت مو استفاده می شود. جهت فولیکول‌ها، نوع پوست، عمق قرارگیری فولیکول مو در قسمت زیرین پوست و ضخامت مو مهمترین تفاوت هایی هستند که بین موی سر با سایر نقاط بدن وجود دارد. مهمترین مزیت این روش طبیعی بودن و رشد مو می باشد. برای آشنایی بیشتر با کاشت به روش  BHT به ادامه مقاله توجه کنید.

نحوه کاشت مو با استفاده از موهای بدن

با توجه به مطالب ذکر شده در بالا، بانک مو سر بهتر از سایر بخش های بدن برای کاشت مو است و قطعا تجربه و مهارت پزشک متخصص نیز مهمترین مواردی هستند که در رضایتبخش بودن نتیجه کاشت دخیل اند. از جمله مواردی که برای کاشت مو انجام می شوند عبارت اند از:  ایجاد شکاف مناسب فولیکولی، تعیین بهترین محل دریافت (از لحاظ جهت و زاویه)، طراحی خط مو و جای دادن مناسب گرافت. مراقبت هایی که بعد از عمل باید انجام شوند، به منظور دریافت نتیجه مطلوب بسیار مهم می باشند.

کاشت مو به روش BHT چگونه انجام می شود

نکات مهم در کاشت مو به روش BHT

موردی که باید به آن توجه شود این است که مو انسان در عرض ۶مان بیشتر از ۲ اینچ رشد نمی کند و گاهی تا چند سال در همین شرایط باقی می ماند به همین خاطر است که متقاضیان کاشت مو که از بانک مو ضعیفی برخوردار هستند، باید به این مورد توجه ویژه داشته باشند. با این وجود برای افرادی که دچار طاسی سر شه اند، این روش، روشی معقول به شمار می رود.

مسئله ای که وجود دارد و بسیار حائز اهمیت است، سازگاری مو و بدن است به این معنی که گاهی در رنگ و جنس مو سر و بدن تفاوت های وجود دارد. مواردی که به انها اشاره شد شایع ترین مشکلاتی اند که برای متقاضیان کاشت مو با این روش وجود دارد.

دوران نقاهت کاشت مو به روش BHT

مدت زمان بهبودی بیماران اغلب ۳ ماه به طول می انجامد. به عباراتی از زمان انتقال موهای جدید و کاشت لازم است که ۳ماه سپری شود تا زمانی که آثار و روند بهبودی به آرامی حس شود.

مسئله ای که تا به الان شاهد ان بوده ایم، ابراز نگرانی فرد بیمار از باقی ماندن جای زخم موهای برداشته شده، می باشد. برای ازبین رفتن این مورد تقریبا به یک ماه زمان نیاز است تا جای زخم ترمیم شود.

کاشت مو به روش BHT چگونه انجام می شود

سایر کاربردهای کاشت مو به روش BHT

مرانی که موهای صورتشان کم و یا کم پشت است، میتوانند از این روش برای رفع مشکلشان بهره ببرند. صوتیه متخصصان برای از بین بردن این مشکل، استفاده از موهای پشت سر است.

کاشت مو به روش BHT برای افرادی که قسمتی از محل رویش مو سر و صورتشان به دلیل سانحه و یا جای بخیه از بین رفته استف مناسب می باشد.

 

دوایت تک همراه شما در کمک به سلامتی جامعه

 

یک پاسخ بنویسید

avatar
  مشترک شدن  
اطلاع رسانی کن