کوچک کردن سینه در مردان (ژینکو ماستی)

کوچک کردن سینه در مردان (ژینکو ماستی)

کوچک کردن سینه در مردان (ژینکو ماستی):

کوچک کردن سینه در مردان (ژینکو ماستی): ژنیکوماستی و یا  ماموپلاستی کاهنده به عمل کوچک کردن سینه در آقایان گفته می شود. از سوی دیگر، پزشکان به منظور کاهش سینه در آقایان از این روش استفاده می کنند. لازم به ذکر است که چربی های زائد در ناحیه سینه آقایان تا حدود بسیار زیادی و همچنین با استفاده از انجام اقداماتی قابل کنترل است. توجه داشته باشید که در جهت از بین بردن چربی های زائد اولین قدم، رهایی از چربی های زائد قفسه ی سینه، حذف کردن مواد خوراکی چرب و پرکالری از برنامه غذایی روزانه می باشد. 

بیشترین ضرر را برای سلامت و زیبایی بدن، موادی که حاوی چربی بالا، سدیم و یا شکر هستند را دارا می باشند. علاوه بر این، سایر مواد خوراکی مانند: فست فودها، موادخوراکی منجمد و یخ زده و انواع کنسرو ها نیز اثرات سوئی برای بدن به دنبال دارند. با استفاده از حذف کردن این دسته از مواد خوراکی می توان به میزان قابل توجهی بافت های چربی بدن را کاهش داد. انجام حرکات ورزشی، قدم بعدی در کنترل تناسب اندام می باشد.

به خاطر داشته باشید که با پیروی از یک سری حرکات ورزشی موثر و ویژه، قادر خواهید بود که چاقی قفسه سینه را به میزان قابل چشمگیری کنترل کنید. حرکت هایی از قبیل: پرس سینه و شنا از موثرترین حرکاتی هستند که می توان با استفاده از آن ها عضلات سینه را فرم داد. تلاش کنید کنید حرکات ذکر شده را به صورت روزانه  و در ۵ مرحله ی ۲۵ تایی تکرار کنید.

ورزش بدن سازی را تا حدودی میتوان مناسب ترین ورزش به منظور کنترل چربی های زائد قفسه ی سینه دانست؛ اما پیروی از  ورزش های هوازی، اسکی و یا قایق رانی نیز با نتایج بسیار خوبی برای بدن به همراه خواهد بود. اگر بعد از پروی از موارد ذکر شده در بالا، به نتیجه دلخواه خود دست نیافتید؛ می توانید با یک جراح ماهد و حرفه ای برای  انجام عمل ژنیکو ماستی صحبت کنید.

کوچک کردن سینه در مردان (ژینکو ماستی)

 ژنیکو ماستی به چه صورت انجام می شود؟

این عمل جراحی به صورت سرپایی و همچنین در مطب پزشک، کلینیک و یا بیمارستان ها قابل انجام می باشد. مدت زمان لازم برای انجام این عمل، ۱ الی  ۳۰/۱ ساعت است و بعد از آن، بیمار بدون نیاز به بستری شدن، مرخص خواهد شد و درواقع دوره ی نقاهت طولانی مدتی را نیز در بر نمیگیرد. پزشک معالج در  اولین گام  در جهت انجام این عمل، مواد بیهوشی  و مسکن های مورد نیاز و متناسب با میزان درد را تجویز خواهد کرد . 

عمل ژینکوماستی با  بی هوشی عمومی و بی هوشی موضعی قابل انجام می باشد که هر یک از این دو مورد بسته به نوع بدن بیمار و تحت نظارت پزشک معالج تعیین می گردد.  در مواردی که تجمع بافت چربی در محدوده ی قفسه ی سینه، تنها علت انجام عمل ژینکو ماستی باشد، می توان با لیپوماتیک و بهره گیری از یک کانولا، چربی های زائد را تخلیه نمود. اکسزیون  از دیگر تکنیک های تصحیح زیبایی قفسه سینه می باشد که در مواردی که نیاز به برداشتن بافت های غددی سینه باشد، صورت می گیرد. در انجام عمل ژنیکوماستی در مردان، تغییر سایز هاله و نوک سینه با استفاده از تکنیک های اکسزیون  انجام می شود.

عوارض های احتمالی ناشی از ژنیکو ماستی

  هر عمل زیبایی  مزایا، معایب احتمالی را به همراه خواهد داشت. در ادامه برخی از عوارض احتمالی عمل ژنیکوماستی به اختصار بیان شده است.

کوچک کردن سینه در مردان (ژینکو ماستی)

 •   جوش خوردن نامناسب زخم
 •   عفونت موضع
 •  بروز هماتوم
 •   ایجاد لخته های خونی
 •   بروز مشکلاتی مانند: ناصافی نوک سینه، نمایان ماندن جای بخیه و یا چین خوردگی پوست
 •   ایجاد التهاب و کبودی
 •   نکروز چربی  یا نابود شدن بافت چربی عمقی بدن که در اصطلاح به آن گفته می شود.
 •   آسیب دیدن عروق خونی، شریان ها، رگ های عصبی، عضلات و بافت ها
 •   ظهور عارضه ی عدم قرینگی سینه ها
 •   خطر ترومبوز ورید عمقی که بیماری های قلبی  عروقی را در پی خواهد داشت.
 •  احساس درد 
 •   از بین رفتن حس نوک سینه که در برخی مواقع موقت و گاهی دائمی خواهد بود.
 •   انجام  مجدد عمل ژینکو ماستی 

کوچک کردن سینه در مردان (ژینکو ماستی)

دوران نقاهت پس از ژینکوماستی

بعد از انجام عمل، بانداژی بر سطح برش ها قرار خواهد گرفت. در بعضی از کلینیک ها ی زیبایی و یا بیمارستان ها الاستیک هایی برای کاهش تورم ها به بیمار داده خواهد شد. قرار دادن لوله ای باریک در زیر پوست، از دیگر مواردی است که پس از عمل انجام خواهد شد. هدف از این کار جذب و تخلیه ی خون و مایع های تجمع یافته می باشد.

دوایت تک همراه شما در کمک به سلامتی جامعه

یک پاسخ بنویسید

avatar
  مشترک شدن  
اطلاع رسانی کن